Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy emiatt szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt szakítottam a barátommal? Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt, nagyon-nagyon szeretem és nagyon szép volt Vele minden, egy dolgot leszámítva. Ő nagyon jól keres és sokszor vett nekem nem épp olcsó ajándékokat, heti szinten (vagy akár hetente többször) vitt drága éttermekbe. Engem ez nagyon zavart, mert én most fogok érettségizni , nem dolgozok és nem igazán tudtam ezt viszonozni Neki. Egyszer-kétszer tudtam csak azt mondani, hogy én fizetek, ha elmentünk enni, azt is azért, mert mondjuk csak egy pizzát ettünk. Ha valami alkalom volt akkor is csak valami olcsóbb ajándékot tudtam venni Neki, vagy esetleg saját készítésűt kapott. Ő mindig nagyon örült, számára ez sose volt gond, de nekem kellemetlen volt. Akárhányszor beszéltem Vele erről azt mondta, hogy ne törődjek ezzel, Neki nem gond, ha mindig Ő fizet mindenhol, sőt hülyén is érezné magát, ha én fizetnék mikor ő az, aki már dolgozik. Én mégse tudtam nem törődni ezzel. Most lesz a szülinapja és megint jött a kérdés, hogy mit vegyek neki? Ő rengeteget költött rám a szülinapomon én meg 5 ezret is alig tudnék. Nekem ez nagyon-nagyon rossz érzés, szakítottam vele. Hiányzik nagyon, de az nem , hogy már nem kell ezen a pénz témán idegeskedni. Nyáron megyek majd diákmelóra, de az csak 3 hónap, utána egyetemre készülök, ha dolgozok is mellette a pénz nagyrésze az albérletre/kollégiumra meg az utazásra fog elmenni. Én 19 éves vagyok a volt barátom 24.
2017. ápr. 21. 19:28
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, szóval az nem hiányzik , hogy a pénz témán idegeskedjek.
2017. ápr. 21. 19:30
 2/33 anonim ***** válasza:
13%
Jòl tetted. Ilyen egy önállò, gerinces fiatal nő akinek van tartása és nem akar kitartott lenni kapcsolatnak álcázva.
2017. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%
Ha zavart ez, akkor jól tetted. Ha valakinek a nyomására tetted, akkor nem oké. Te tudod, mit bír el a lelked.
2017. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
43%
Én értékelem a hozzáállásod, különösen annak fényében, hogy itt lányok gyakran az ellenkezője miatt panaszkodnak. Nekem is sértette volna ez az önérzetemet. Nem igazán tudok megoldást javasolni, talán jól cselekedtél.
2017. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem viszont nem az. Teljesen megértem, amit írsz, értem, hogy ez neked mennyire kellemetlen volt, de ha tényleg szeretitek egymást, akkor át kellett volna rágni a témát, és megbeszélni, hogy kevesebbet költsön rád, ne vegyen ennyire drága ajándékokat... stb., nem pedig szakítani.
2017. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

Te josagos ur isten. Ne haragudj, de i d i o t a vagy.

Ez nem kitartottsag.


Nem ertem az embereket, hogy miert szol ennyire minden a penzrol. A baratod nem megvasarolt teged, hanem csak boldogga akart tenni. Miert ne koltson rad penzt, ha van neki?


Bakker 19 eves vagy. Most erettsegizel, tehat minden penzedet kb a rokonaidtol-szuleidtol kapod. Valoszinuleg ezzel az exed is tisztaban volt.


Nem hiszem el bakker...tenyleg azert szakitottal egy sraccal, mert neki volt penze es nem volt smucig rad kolteni.


Volt ilyen baratnom es en dobtam ki forditott helyzetben. O meg tanult, en mar dolgoztam es jol kerestem szoftverfejlesztokent. Elakartam menni nyaron tengerparti nyaralasra (amit o nem engedhetett meg maganak) VELE. En kifizettem volna, o nemet mondott, mert draga.

Aztan elakartam vinni vacsorazni, de nem...mert draga.

Menjunk el sutizni...nem mert draga.

Megolte a penzen valo aggodassal a kapcsolatot. Nem mentunk sehova soha, mert draga...

2017. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális. Azért költött rád, mert szeretett. Jutalmul kidobtad.
2017. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Mindig is tudtam, hogy pénzes, de akkor még nem tudtam/bele se gondoltam, hogy ebből ilyen probléma lesz. Ő pedig sose értette, hogy ez nekem miért probléma mikor Ő megteheti. Ne értsétek félre, nem az zavart, hogy meglep akár a hétköznapokon is, vagy elvisz valahova (ez nagyon jól esett , szerintem minden nőnek jól esne) hanem az, hogy hetente akár többször is és, hogy drága ajándékokat vesz. Nem is érdekelte soha, hogy ez nekem mennyire kellemetlen. Pedig meg lehetett volna oldani úgy, hogy nem vesz drága dolgokat, és olcsóbb helyekre járunk meg kicsit ritkábban és akkor néha én is tudok fizetni. De én ezt elmondtam Neki nyíltan, ahogy itt és leírtam és nem érette meg nem is érdekelte. Pedig minden más annyira jól működött.
2017. ápr. 21. 19:41
 9/33 anonim ***** válasza:
78%

"Nem is érdekelte soha, hogy ez nekem mennyire kellemetlen."

Azert, mert feltetelezte, hogy nem vagy idiota, aki ennyire a penz korul forog.

Vannak nok, akik tenyleg aranyasok...de sajnos vannak olyan is mint te, akik pont az ellentetes poluson vannak es ugyanolyan borzaszto ez is.

2017. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
De mi a különbség a kitartottság és eközött?
2017. ápr. 21. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!