Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 gyermekét egyedül nevelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyermekét egyedül nevelő (normális) apának mennyi esélye van kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nem egyéjszakásra gondolok, hanem egy valódi, baráti, őszinte, tiszta kapcsolatra. Újra szerelmesnek lenni, és azt megadni/megkapni, amire mindíg is vágytam.

Még nem váltam el, de ebben az évben megtörténik. Úgy néz ki, hogy a gyerekek velem maradnak. Nem okolok mást, vállalom a felelőséget abban, hogy idáig jutottunk, nekem sem kissebb a bűnöm, mint a másik félnek. Nem megycsalás, ha erre gondolna valaki. Ettől függetlenűl szeretem azt az embert, aki még a nejem, de emberként. Rengeteg jó tulajdonsága van, olyan értékei, amikre sokan vágynának, de nem tudjuk egymást boldoggá tenni, egyszerűen csak élünk egymás mellett. Leélhetném az életem így is, de ezt nem akarom. Én nagyon szeretném, hogy jó kapcsolat maradjon, de szerintem ez nem fog menni, mondjuk ez nem rajtam múlik... Sok-sok évnek kellett eltelnie, hogy ez megtörténjen, hogy magamnak is beismerjem, bár ezt valahol már tudatalatt rég tudtam, és eléggé fájdalmas. Nagyon bánt a lelkiismeret is.

Félek a jövőtől, de úgy érzem nincs más lehetőségem, ha az életem másik felét boldogságban akarom leélni. Ez nem azt jelenti, hogy másban keresem, hiszen alapvetően az vagyok.

Sokat olvasgatok itt mostanában. Egész jó önbizalom növelő ez az oldal. Tisztában vagyok a hibáimmal, a hiányosságaimmal. De teszek ellen, igyekszem. Nem vagyok egy lusta, puhány ember, valamennyit sportolok, de nincs kocka hasam, dolgozom, igaz nincs diplomám, de intelligensnek vallom magam. Annyit keresek, amennyi elég, többre nem is vágyom, nem a pénz motivált sosem. Szeretem a munkám, ami becsületes, tisztességes. Úgy érzem, jó is vagyok benne. Van empátiám, illetve jól eső érzéssel tölt el, ha másoknak segíthetek. Mondjuk ez a munkámra is jellemző, ilyesmi a munkaköröm is. Vállalom a felelőséget, ha elcseszek valamit, nem keresek kibúvót. Gyűlölöm a mai felszínes világot, csak nevetek magamban a "pénzükkel" páváskodó embereken, mert tudom, mik a valódi értékek. De nem vagyok álszent, a külső nekem is számít. Adok is magamra, vagyis tiszta, ápolt, de nem követem a divatot, talán tojok is rá, normálisan öltözködöm, semmi extrém. Tetszik, de nem vágyom manökenalkatú hölgyekre, inkább legyen természetes, és bájos. Egészséges külső, az sem baj, ha van mit rajta fogni, de ne legyen elhízott. Gyerekekkel sincs bajom, szeretem őket, a sajátjaimat is imádom, még ha (túl)sokszor meg is keserítik az életem. A buta, rosszindulatú, pesszimista, pletykás emberek tazsítanak.

Ebben a korban talán még van esély újrakezdeni, valakit őszintén várni haza, valaki, aki haza vár, akit csöndben átkarolhatok, akivel közösen süthetek, nevethetek, ha elcseszünk valamit, akivel este egymáshoz bújva biztonságban érzi magát az ember, akivel tervezhetek...

Most kicsit borozgattam, talán ennek köszönhető, hogy ide ilyeneket írtam, de a romantikus énemet nem tagadom.

43F


2017. ápr. 23. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok esélyed van kapcsolatra. Ahogy ezt leírtad, szerintem minden normális nő, aki családot és gyerekeket szeretne, boldog lenne ilyen hozzá állású férfival.

Viszont a leendő ex nejedtől függ, hogy ezek a kapcsolat/ok tartósak lesznek-e.

Az ő hozzá állásán sok múlik majd. Mit hallanak majd a gyerekek tőle. Az új párod elfogadására ösztönzi-e majd őket, vagy másra....... Tapasztalat.

2017. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven van esélyed. Eleve nagyon jó pont, hogy felelősséget válalsz és őszinte vagy. Remélem, a borozgatás egy egyedi eset. Újrakezdeni mindig lehet, nem csak 43 évesen, hanem később is, ha nyitott vagy.


Csak egy tanács, ha ismerkedsz majd, nem kell első körben mindent a másikra zúdítani. Ne siess, na akarj rögtön mindent. Nem kell hazudni, de közöld tényként a helyzetet, az érzelmi dolgokra ráérsz később is kitérni.

2017. ápr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sikerülni fog.


Jó khmm... "referenciáid" vannak.

2017. ápr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

ha kicsit visszarázódsz a játszmába és nem vagy elbelesedve akkor sok esélyed van.

csak az elején érdemes edzeni,nem egyből a tutiba nyúlást remélni.

magyarul csípj fel és farkalj meg 8-10 nőt,aztán újult önbizalommal és a játékba visszarázódva már lazán fog menni.

persze ha marad időd a srácok mellett csajozgatni.

2017. ápr. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fog kavarni a nejem, annál inteligensebb. Ő is a legjobbat akarja a gyerekeknek, nem tartom valószínümek, hogy befolyásolja majd őket, persze már nem is a legkisebbek.

Se többet, se kevesebbet nem iszom, mint az átlag, természetesen nem minden este borozgatok. Felelőségteljes munkám, életem van, ebbe nem fér bele, de ha úgy alakúl, nem vagyok antialkoholista, de csak normálisan.

Elbelesedve nem vagyok, de sovány sem. 184/95, van egy kis pocak, de nem vészes. Egészségesen próbálok élni, étkezni. Az önbizalmam is normális, tisztában vagyok magammal, azzal, hogy hol a helyem.

2017. ápr. 23. 02:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kedves férfi ismerősöm 40 felett, két kamasz lánnyal a "nyakán" ismerkedett meg egy ugyancsak elvált hölggyel, azóta pedig már együtt is élnek boldogságban. Minden lehetséges, csak ne akard görcsösen, hanem legyél nyitott.
2017. ápr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bence_ ***** válasza:
79%

Simán találhatsz.

Fejben rakj rendet és a gondolkodásod tükrözni fogja az életed.

2017. ápr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

36/F

Büszke vagyok rád! Ezt pontosan így kell.

Ez a része lezárult életednek, így a következő 40 éved arra használd, hogy...

tudod mit? Csak érezd jól magad. Azt csináld, ami kielégíti vágyaid, álmaid, a párkapcsolat jön magától. Az életnek van humorérzéke, de romantikus is.

Élj élj élj! Hagyd magad sodródni az árral!

2017. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menni fog!:)
2017. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

A házasságodat érzelmileg már teljesen lezártad?Anélkül ugyanis nehezebben fog menni egy új kapcoslat kialakítása.


Ahogy előttem is írták - biztos fogsz párt találni, az már más kérdés,hogy a gyerekek mennyire fogadják el, és Te mennyire tudod elfogadni ha esetleg a másik részről is van gyerek.

Egy kicsit nehezebb az ismerkedés, több körülményt kell figyelembe venned, de menni fog ha nyitott vagy, ez nem kérdés.

2017. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!