Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok szóbajöhetne a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok szóbajöhetne a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiakat kérdezem, tegyük fel szakítottatok a párotokkal, (nem feltétlenül te szakítottál, lehet, hogy ő, lehet, hogy közös megegyezés, tökmindegy) és a lány pár hétre rá lefekszik egy sráccal de rájön hogy téged szeret. Nálatok szóbajöhetne a folytatás?
2017. ápr. 23. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:

nálam nem, de akkor sem ha nem fekszik le senkivel


24F

2017. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Logikusan gondolkodva? nem

Adott helyeztben? remelem, hogy nem

2017. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóba is jött, valószínű folytattam volna, de végül végleg meggondolta magát.
2017. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attol fugg.. ez nehez.

Nem voltam meg ilyen helyzetben, de kozeli baratnom igen. Egyutt voltak a baratjaval majdnem 1 eve, es szakitottak valami miatt.. inkabb a csavo szakitott. Kozben a csavo lefekudt massal, de rajott, hogy nem olyan a masik lannyal, mint a baratnommel, ezert szerett volna vele kibekulni. Ki is bekultek. Lassan 4 eve egyutt vannak.

Ha tenyleg arra jon ra az ember, hogy egy masik szemellyel kozel nem olyan jo, mint velem mondjuk, akkor lehet, hogy atgondolnam a dolgot.

2017. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nálam nem.


Aki egyszer elment, az ne jöjjön vissza.

T'od, senkibe se szeretnék adott esetben kétszer is belehalni.

2017. ápr. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert ez nem így működik. Ha csak szakítás után elgondolkozik és meggondolja az még talán rendben van.

Azzal hogy közbe másokkal is lefekszik elveszti a visszacsinálás lehetőségét, mert ez ugyanaz mint a megcsalás

csak nem eltitkolja hanem előre bejelenti.

Eszébe jut hogy le kéne feküdni valakivel -> délbe szakít is a párjával -> este megdugatja magát -> másnap reggel meg bejelenti hogy folytassuk tegnap délnél. Érdekes :)

2017. ápr. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem békülnék ki olyannal, aki már mással összefeküdt.

Egyszerűen már nem lenne gusztusom hozzá és kész.

Az egy dolog, hogy mit tudom én, összejövök egy lánnyal és már szexelt előttem. Ahhoz nincs közöm.

De az hogy eldobnak, de ennek ellenére nekünk már volt közös életünk, elhagyott, lefekszik mással... az már nem.

2017. ápr. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezt megcsináltam egyszer régen, mert még szerelmes voltam a csajba...de hamar rájöttem, hogy bennem van a tüske és már sosem lesz ez olyan...tehát előbb visszakönyörögtem, 2 hónap múlva meg kidobtam...
2017. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán hiszem, még abban az esetben sem ha nem feküdt le mással.
2017. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!