Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenhova vele kellene mennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhova vele kellene mennem?

Figyelt kérdés
Kitalalta, hogy szeretne egy ket dolgot venni, furdoszobai kellekek,viragok az erkelyre. Es,hogy ezeket egyutt kell megvennunk, mert ugy a szep, ha mindent egyutt csinalunk. Nekem lenne jobb dolgom is,mint ezek utan rohangaszni.
2017. ápr. 24. 08:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fúj. Miért kellene mindenhova elkísérni?
2017. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát basszus, ha ez a közös otthonotok lesz, akkor menj vele. Engem az akasztana ki, hogy szarsz az egészre, és a másiktól várod el, hogy élhető otthont teremtsen. Tuti nem akarnék veled élni, ha ílyxen lexarom stílusban állsz hozzá.
2017. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
En nem varok el semmit, felre ne ertsd. Ez az o maniaja,hogy vegyen ezt azt,amitol boldog lesz. Engem legkevesbe erdekel, hogy van e virag vagy sem. Nem az en lakasom.
2017. ápr. 24. 08:35
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem >kell< mindent együtt csinálni. Sőt, egészséges, ha tudtok külön tölteni némi időt. De egy helyzet sem fekete-fehér. Miért NE mennél el vele? Ha lelkesedik, neki fontos, akkor miért ne segítenél vele, miért ne lelkesednél vele együtt? De ha meg nincsen kedved hozzá, azt is lehet korrekt módon közölni és meg kéne tudnia érteni.

Szóval nincs univerzális válasz. Miért nem tudjátok ezt a rém egyszerű dolgot kezelni?

2017. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretné, hogy neked is tetsszen amit választ, vagy amit gondolt. Rengeteg olyan pasi/nő van, akik feleslegesnek tartják a közösön töltött váráslást a lakáshoz, átpasszolják a másiknak, majd miután a másik hazamegy a cuccokkal, a párja benyögi, h "ronda", "én nem ilyenre gondoltam" és így tovább... Senki sem akar ilyen csalódottságot. Hidd el, neked is lesz majd olyan amihez a párodnak nem lesz kedve, de veled fog tartani.
2017. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De en semmit nem eroltetek ra, nem erőszakoskodom, hogy jojjon velem ide oda,kisergessen mindenhova, mert egyedul nem jo.
2017. ápr. 24. 09:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán akkor ezt meg kellene vele beszélned. Amúgy a kapcsolat a kompromisszumon is múlik, hogy te is megteszel olyat amihez nem fűlik a fogad és ő is. Ez is az egyik titka a hosszútávú kapcsolatra.
2017. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem meg nem volt olyan kapcsolatom, ahol igy szerveztek volna nekem az ilyen programokat, sajna eleg keves szabadidom van,es szeretnem azt en beosztani. Mondom mas kapcsolataimban nem voltak ilyen elvarasok.
2017. ápr. 24. 09:10
 9/16 anonim ***** válasza:

Ahogy te is írod: MÁS

Mindenki más, kedves kérdező és senkit sem vehetsz egy kalap alá, mert neked anno milyenek voltak a kapcsolataid. Nekem is voltak olyan kapcsolataim, amiben teljesen más "elvárások" voltak mint a mostaniban. És eszembe sem jutna ilyennel jönni, h anno nekem milyen volt, mit csináltam akkor és mit nem. Az valamiért az is lezárult, az a helyzet sem volt jó.

2017. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha pedig kevés a szabadidőd és "önző" módon csak te szeretnéd magadnak beosztani, h mikor mit csinálsz, ami érthető, de nem veszed figyelembe a másik kívánságát, akkor nem való neked a párkapcsolat. Akkor minek vagy kapcsolatban? A kapcsolat nem CSAK rólad szól, hanem mindkettőtökről és van, h áldozatot kell hozni a másikért. Nem hiszem, h a párod minden szabadnapodra pontos programokkal áll elő! Ha pedig igen és akkor érthető a kiakadásod, akkor meg a legjobb ha kinyitod a szádat. Kérdezem: Már beszéltél vele erről? Ha igen, mit mondott? Ha nem akkor még miért nem?
2017. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!