Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti jarnatpk ilyen pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jarnatpk ilyen pasival? Ezek kozul melyik elvaras zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Hirdeti magarol, hogy o boldog, kozben folyton szorong, es a munkahelyerol panaszkodik, valotlan kepzeteket allit fel,es folyton errol beszel. Nem latja be, hogy csak kepzelodik,pedig szamtalanszor bebizonyosult. Rogeszmesen allit dolgokat errol. A tanulassal kapcsolatosan az iskolaban is folyamatosan gorcsol, parjatol var magasroptu megoldasokat es gondolatokat,es hogy egyetertsen mindenben. Szabadidot korlatozza, mindig vele kell lenni,kísérni kulonbozo programokra. Barati tarsasagaval legyel joban,tolts veluk idot. Amit o kitalal,abban vegyel reszt es helyeselj minden mondatara.
2017. ápr. 24. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt. Nekem nem kell egy szorongó, önbizalomhiányos kolonc a nyakamra, azt meg pláne nem tűröm, hogy korlátozza a szabadidőmet. Ne tőlem várja a megváltást, nem az én dolgom őt rendbe tenni.
2017. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így egy garantált visszautasítás.
2017. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem lennék bólogató kutya. Egyértelműen nem járnék ilyennel, aki egy bábuként tekint rám...
2017. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Az első fél mondatnál már eldöntöttem hogy soha! :) nics joga hozzá, de amint megpróbálná azonnal elküldeném a francba, de lehet hogy tökön is rugnám.
2017. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Anna-Lara válasza:
100%
Onzo ontelt szemelyre vall a leiras-nem erdemes foglalkozni ilyen szemelyekkel...igazi ferfi es normalis ember kesz tisztelni es figyelembevenni a masik fel akaratat is es igenyeit valamint hajlando kompromisszumot kotni.Ha valaki ezekre nem hajlando akkor az leginkabb hasonlo tarsat erdemel vagy senkit...esetleg egy bolondot aki kesz a labai elott heverni es lihegni arnyekkent a nyomaban,elni az o eletet..elengedni a sajatjat-de egy eletunk van ..-tiszteljuk meg magunkat azzal hogy ertekesek vagyunk es gondolkozzunk el azon is mit erdemelnenk...
2017. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Kizárt. Volt ilyen exem, amikor még ostoba és befolyásolható voltam (17 évesen), soha többet, megtanultam a leckét. Nincs az a szerelem vagy jó tulajdonság, ami kárpótolná azt a poklot, amit egy féltékenykedő, birtokló, önbizalomhiányos, erőszakos barom mellett megél az ember. Az ilyet egész egyszerűen elküldeném a búsba, rohadjon meg egyedül, mást nem is érdemel.
2017. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi az, amit onzonek lattok ezekben? A szorongas ennyire zavaro? Kozben akkor miert allitja, hogy boldog?
2017. ápr. 24. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Mitől önző?


"parjatol var magasroptu megoldasokat es gondolatokat,es hogy egyetertsen mindenben" - Nem elég, hogy önző, még egy lusta kis geczi is.

"Szabadidot korlatozza, mindig vele kell lenni,kísérni kulonbozo programokra." - Önző, korlátoló, birlokló féreg.

"Barati tarsasagaval legyel joban,tolts veluk idot" - Simán önző, ha ez rendszeres elvárás.

"Amit o kitalal,abban vegyel reszt es helyeselj minden mondatara" - Önző.


Leírtál a kérdésedben egy igazi emberi hulladékot, nem tudom, miért csodálkozol a válaszokon. Nem a szorongás maga a zavaró, hanem hogy ezeket rávetíti másokra és a saját mizériája miatt (ami ellen simán tehetne, akár pszichológus segítségével) tönreteszi a mellette lévő embert is. Gusztustalan, aljas hányadék az ilyen, egyáltalán nem érdemel empátiát.

2017. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!