Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom kiakadni, ha a barátnőm olyanokkal beszélget neten, akik udvarolnak neki?

Figyelt kérdés

A poén, hogy ő mondta, hogy udvarolnak, és, tudom, hogy nem utasítja el őket, de igent se mond nekik semmire, legalábbis én így tudom. Elvileg őt nem érdeklik ezek a csávók, de néha lebuktatja saját magát azzal, hogy küld egy képernyőfotót és látom az illetőt, hogy beszélget vele.. Szerintem lehet, hogy direkt is csinálja, aztán szóvá teszem, és ő sértődik meg, hogy már beszélgetni se beszélgethet akivel akar. Én sosem mondom, hogy nem beszélgethet velük, mert úgyis fog, ha akar, csak tudja, hogy zavar és mégsem érdekli, sőt, "véletlen" elküldi, hogy ott van a csávónak a kis messengeres feje.

Felnőtt emberek véleményére vagyok kíváncsi, azért nem tini kategória.


2017. ápr. 24. 19:35
1 2
 1/12 Krukutyán Levente ***** válasza:
88%
Érezni és éreztetni akarja, hogy ő kelendő. Végül is kinek ne legyezgetné az egoját a dolog. Másfelől meg egyes emberek a puhatestűk családjából már átléptek a gerincesekébe és nem szórakoznak ilyennel.
2017. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Próbára tesz folyamatosan,szereti látni a féltékenységet az arcodon.

Ezekkel bizonyosodik meg afelől,hogy szereted.



F

2017. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális dolog, jogosan akaszt ki. Kapcsolatban lévőknek (már ha értékesnek tartják a kapcsolatukat) kötelező lekoptatni a nyomulókat, főleg akkor ha egyértelműen tudják hogy nyomulnak.

Nem tudom mi más célja lehet még ezzel azon kívül hogy direkt féltékennyé tegyen, de én nem tolerálnám hogy egy felnőtt nő ilyesmivel szórakozzon.

2017. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

volt ilyen csajom.

jellemtelen ostoba és gyerekes viselkedés.

1 év után dobtam, mert meguntam hogy kellette a pi*ját a sok kanos gyökérnek.

sajnos manapság ez lett a trendi, elég csak körbenézni a fészbúkon, tele van exhibicionista nem tini, 25 körüli csajokkal.

és mind arra élvezkedik, hogy a sok idióta írogat meg nyalizik a közönséges képeik alatt.

hibás ebben a jelenlegi társadalom, a média, mert azt sugallják hogy attól lesz egy nő értékes ha minél többen rajongják körbe.

2017. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van. Ha talál egyet, aki jobban néz ki nálad, meg fogja dugatni vele magát.
2017. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem szerelmes már, és nem is monogám típus.


Ezzel semmi baj, ha ki tudtok alakítani egy jól szabályozott nyitott kapcsolatot.


De ha nem fér bele neked, mert te monogám vagy, vagy bármi más akadálya van, akkor valaki biztosan sérülni fog, de valószínűbb, hogy mindketten :/

2017. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De van ám! És lehet, hogy csak te hiszed azt, hogy a barátnőd. Lehet, hogy már le is feküdt néhánnyal.
2017. ápr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van igen
2017. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dobtam.
2017. ápr. 25. 20:04
 10/12 anonim ***** válasza:
volt egy csajom könyörgött, hogy chatszex legyen ...kiderült épp egy másik pasinak mutogatja magát, biztos ami biztos engem is belevitt
2017. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!