Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klauccka kérdése:

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok !Az a. Probléma hogy a párom azt mondta nekem hogy nem tetszik neki hogy ő fizet mindent ha megyünk valahova de én a családomban nem ezt láttam mikor kicsi voltam (az eddigi barátaim se mondták nekem ilyet ) amikor anyáék mentek valahova apukám fizetett mindent egy szó nélkül és soha nem mondta anyumnak hogy szálljon be a költségekbe. Ez szerintetek normális? Vagy miért mondhatja ezt ? Négy hónapja vagyunk együtt még csak és nem élünk együtt csak sokat vagyunk együtt vagy nála vagy nálam és egy munkahelyen dolgozunk az jó ha ilyen sokat vagyunk együtt? Az elmondása szerint nem akarja hogy kihasználjam .. de kérdeztem ismerőseim és mindenki azt mondta hogy ez egy kapcsolatban nem normális ha így áll hozzá a dolgokhoz. Valaki mondjon valami biztató dolgot mit csináljak teljesen tanácstalan vagyok 😭

2017. ápr. 24. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hány évesek is vagytok???
2017. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesbe szokás fizetni a dolgokat. Az első 1-2 randin még lehet nagyvonalú a fiú, hogy fizet mindent, de azért egy párkapcsolat nem arról szól, hogy a férfi eltartja a nőt (vagyis bizonyos párkapcsolat erről szól, de nem a szerelmen alapulók)
2017. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
nem normális hogy azt mondja hogy kihasználod.
2017. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek van veled ha ezt érzi?!Ên biztos hogy elhagynàm ezért!
2017. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én 19 ő 22 de igazából nem értem hogy miért mondja ezt ... Mivel neki se volt még komoly kapcsolata lehet azért van ez vagy ez nem befolyásolja a dolgot ?! Azt mondta hogy a. Tesoja meg a párja felében fizet minden kirándulást meg mindnt ha mennek valahova
2017. ápr. 24. 20:03
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan beszéljen meg ezt vele 😭
2017. ápr. 24. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát apukád fizetett mindig mindent, anyukád meg csak gyűjtögette a fizetését??? Nem hiszem, hogy ő ne szállt volna be a családi költségekbe, gondolom közös kassza volt, csak apukád adta oda a közös pénzüket, amikor fizetni kellett.

De ti nem éltek együtt, nincs még közös kassza, viszont vannak közös programok... tényleg azt gondolod, hogy ez így normális, hogy mindent a barátod fizessen? Nem sokáig fogja bírni a pénztárcája, ne csodálkozz, ha majd egyre kevesebb helyre tudtok elmenni. /ezzel a felfogással "sugar daddy-t" kellene keresned szerintem. Ott valóban az idősebb férfi fizet mindent, neked csak a testedet kell adnod érte, és megmarad a fizetésed :) /

2017. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztm a igaza van a párodnak!! Mi a f@s'zért kéne mindig mindent neki fízntnie.

n25

2017. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát már ne is haragudj, de nekem már 16 évesen, az első párkapcsolatomban is evidens volt, hogy beszállok a költségekbe. Persze, az első pár randin barátom fizetett, de utána ragaszkodtam hozzá, hogy én fizessem a felét. Miért? Mert különben úgy éreztem volna, hogy kihasználom. Ez a felezős fizetés lassan négy éve működik köztünk.

20N

2017. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

elvileg női-férfi egyenjogúság van, szóval 50-50%-os részvétel a legnormálisabb mindenben, legyen az bármilyen költség, házimunka, gyermeknevelés.


Persze bármilyen eltérés is normális szerintem, ha ez mindkét fél igényének megfelel. Ez itt viszont nem áll fenn, szóval változás szükséges :)

2017. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!