Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl, ha elhagy?

Figyelt kérdés
Az az érzésem, hogy a kapcsolatunk a végén jár. Hiába akarok vele fizikai kapcsolatot, ő mindig fáradt hozzá, de ahhoz, hogy filmet nézzen, számítógépen játsszon stb. nem fáradt. Jövő héten külföldre megy hetelni, hosszú időre. Szeretném azt hinni, hogy nem akarja ezt használni kilépőnek. Nagyon szeretem, de ő távolságot tart szerintem. Ebbe bele fogok halni.Segítség! :'(

2017. ápr. 25. 00:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért hagyna el? Ezek alapján egyáltalán nem biztos, csak kis levegőre vágyhat?
2017. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hónapok óta?

Először azt mondta nem akar naponta "összebújni" most már ha hetente 1x kérem, neki az is sok...

2017. ápr. 25. 00:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fáradt?
2017. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miben fáradt el? Hogy Euro Truck Simulator-ozott ma is egész este? Az ember lehet fáradt, persze, de nem állandóan...
2017. ápr. 25. 00:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Mar bocs de egy ilyen gyikert nem kar :D
2017. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Régen rendes, kiegyensúlyozott fiúnak ismertem meg... Úgy érzem én tehetek arról, hogy nem szeret. Nem vagyok elég jó neki.
2017. ápr. 25. 00:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg legyél jobb hozzá.
2017. ápr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugyan mit dolgozik hogy ráér egésznap gamelni?nem szoltal neki hogy mikor ottvagy nála veled foglalkozzon?!
2017. ápr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk. Egyébként nem a munkanapokról van szó. Akkor megérteném ha fáradt. De ma pl. nem volt munkaban. Holnap megy csak. Én a hétvégékre gondolok, amikor itt ül mellettem és nyomja azt az átkozott gépet. Rám se néz.
2017. ápr. 25. 01:43
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszen el hogy az a normális ha havonta 1x kíván meg, pont amikor tudja hogy nem lehet...
2017. ápr. 25. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!