Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem szerelmes belém vagy csak mondja?

Figyelt kérdés

3 éve ismerjük egymást ,egy pár voltunk kisseb -nagyobb megszakításokkal. Ő 31 èn 27. Hogy most ki ő nekem, mi van köztünk nem tudom.  Tegnap beszéltünk telefonon kettőnkről, és olyanokat mondott, hogy nem utál engem,kedvel,mi nem tudunk barátok lenni, ennél többek vagyunk egymásnak, szeret velem lenni, velem nevetni még akkor is, ha rajta nevetek, hiányzom neki,sokat gondol rám mindig, és bevallja testileg is vágyik rám, kíván.  Amióta utoljára együtt voltunk teljesen megőrjítettem, és azóta kíván.  Emiatt is hiányzom neki, de a lényem is, én magam. Csak rossz neki, hogy mikor találkozunk akkor együtt vagyunk egész nap és kívánjuk egymást ,vonzodunk egymáshoz utána meg haza kell menni. S mikor összeveszünk utána azért nem keres mert nem tudja akarom-e, hogy keressen vagy sem. Próbáltam megtudni mit akar tőlem, mik a tervei.  Volt szó arról is, hogy gondolt -e esetleg arra, hogy összeköltözzünk.  Azt mondta igen, gondolt már rá többször is, csak ez nem ilyen egyszerűen.  Az anyagi -és a náluk lévő helyzetre utalt oknak amiért nem lehet ezt kivitelezni.  Először azt mondta, ő nem csak szexet akar tőlem, nem akar kihasználni ,nem csak a testem hanem a szívem is kell.  De ahogy egyre jobban beszéltünk erről ő is más lett.  Végül azt mondta ő ilyen barátság extrákkal dolgot akar.  Hogy elmenjünk ide- oda, szexeljünk is ,legyen neki valakie ,de ne barátnő . És mikor kérdeztem szerelmes -e belém nem mondott semmit, de végül kiderült, hogy nem szeret.  Kérdeztem mást szeret -e esetleg?  De azt mondta nem.  S igazából ő senkit sem szeret . Magát se. 

Próbáltam volna ezt még vele megbeszélni, de már nem akarta.  Aludni akart és ideges lett.  Végül azt mondta ezt ne így telefonon beszéljük már meg akkor.  Kérdeztem személyesen ? Azt mondta igen de most aludjunk Majd másnap keres (vagyis ma)  és beszélünk.  Nem akartam letenni, mert tudtam nem fog keresni, és próbáltam volna még Szóval tartani, de hiába.  Mérges lett rám s azt mondta meddig akarom ezt még ragozni?  Mit várok mit mondjon? Úgy sincs jó válasza.  Csak annyit mondtam jólvan és elköszöntünk egy sziával. 

Írni írt ahogy ígérte.


Viszont. délelőtt barátomként szólítottam meg ,délután még e beszélgetés előtt ezt szóvá tette,(pedig nem is erről volt szó) .Azt mondta " a barátod vagyok? Mindezt olyan hangsúllyal, mint aki azt akarja mondani "mi van csak a barátod vagyok semmi több? "

De volt egy olyan mondata, mikor azt mondtam miért nem keres mást, biztos lenne lány aki ebbe belemenne azt mondta vele biztos nem és én értem meg őt igazából. Ha összeköltözne valakivel az csak velem tenné. Rákérdeztem miért mond ilyet, ha nem szeret? De mérges lett és azt mondta akkor nem mond ilyet. Nem mond semmit.



2017. ápr. 25. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelmű, hogy nem szerelmes. Egészen pontosan az lenne a lényeg, hogy téged dughasson addig, amíg meg nem ismerkedik valakivel, aki izgalmas számára, és akibe beleszeret. De mivel te nem barátnő lennél, így nem is háboroghatnál, ha ez bekövetkezik.
2017. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Szexre kellesz,és őt idegesíti,hogy te ezt nem fogadod el,mert reménykedsz.Érzi,hogy te ragaszkodnál hozzá,de ő nem fogja tudni megadni neked,amire vágysz tőle.Jobb lenne,ha elfelejtenéd.
2017. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálom...

Az nagyon nem lesz jó neked, ha bármilyen kapcsolatba belemész ezzel a férfivel a továbbiakban. Nem szerelmes.

2017. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Kicsit negatív a fickó, de azért szerelmes.

Csak nem tudja.

Benne is van a szoáréban miatta.


Kérdés, hogy TE szerelmes vagy-e bele?

2017. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar tőled kapcsolatot. Szerelmesnek nem szerelmes az tuti. Szerintem csak magányos és őrül h van néha mellette valaki. Inkb kötődik hozzád. De te olyannal szexelsz aki azt mondja hogy nem szeret téged?
2017. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Miből gondolod, hogy szerelmes belém?"


Mert bevallotta: "Először azt mondta, ő nem csak szexet akar tőlem, nem akar kihasználni ,nem csak a testem hanem a szívem is kell."

Persze a firtatózásra visszabújt a csigaházába - sőt, le is tagadta, csak hogy vége legyen a tortúrának -, de az már nem jelent semmit.

Erősen zárkózott fickó, nem adja meg magát könnyen az érzelmeinek. De főleg NEM SZERET róluk beszélni!


"Mindenki más azt mondja tuti nem szeret és csak kihasznál"


Nemtom kérlek, hogy ki az a "mindenki". Ha a többi válaszoló, akkor egyszerű a dolog: itt a legtöbben igyekeznek szétugrasztani a párokat, vagy eleve megakadályozni, hogy összejöjjenek.


Ha vannak közös IRL barátaitok, inkább az ő véleményükre hallgass. Ők csak jobban ismernek benneteket, mint mi egy egyoldalas sztoriból.


A ficakkal meg egyszerű a dolgod: nekimenni tilos, mert lepattint!

Csak élj mellette lazán, vidáman - játssz vele sokat -, és előbb-utóbb kienged ő is...

2017. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"...és előbb-utóbb kienged ő is..."


Amint rájön, hogy ő egy kiba..ott mázlista. ;)

2017. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!