Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tűri meg a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tűri meg a nőket a környezetemben? (22/f)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja együtt vagyunk (ő is 22) mindketten egyetemre járunj őt már az elején is zavarta, ha más lányokkal beszélek pl facebook-on de engem nem ha ő pasikkal. Én nem azért csinálom, mert ismerkedni akarnék másokkal vagy bármi hasonló csak a régi ismerőseimmel tartanám a kapcsolatot akikkel jóban voltam de nem merem tőle megkérdezni hogy mi a baja viszont bűnösnek érzem magam amiért beszélek velük arról meg hogy valamelyikkel esetleg találkozzak beszélgetni azt már a múltkor kijelentette hogy ne merjem mert kidob pedigcsak a régi lány barátaimról van szó nem ex se volt szerelem. vélemények?
2017. ápr. 25. 17:14
1 2
 1/11 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Nem ép a lelke szegénynek.. (Ön)Bizalom hiány. Birtoklási vágy.
2017. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

"de nem merem tőle megkérdezni hogy mi a baja viszont bűnösnek érzem magam amiért beszélek velük..."


Már jelentkezik a papucs szindróma...

2017. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem papucs-ság, csak nem akarok bántást neki.
2017. ápr. 25. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy előttem is írták, önbizalomhiányos és/vagy birtoklás mániás. 'a múltkor kijelentette hogy ne merjem mert kidob pedigcsak a régi lány barátaimról van szó'-igaz, én nő vagyok, de ebben a pillanatban repülne, aki azt hiszi, majd ő parancsolgat nekem és bármihez is az engedélye kell.
2017. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te kiállsz egy olyan dolog mellett amivel semmi bűnt nem követsz el, az nem bántás, csupán a barátnőd lelki betegsége, amiről te nem tehetsz és azzal nem fog "gyógyulni" ha egy bólogató kutya leszel, mert ezzel a viselkedéssel csak azt erősíted meg benne, hogy neki mindenben igaza van
2017. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány, bizalmatlanság, féltékenység, birtoklási mánia. Utóbbi kettő az elsőből eredő, gusztustalan jellemhiba, de ha hajlandó változtatni magán, akkor áthidalható.


Igaz nálam abszolút kizáró tényező lenne, azonnal otthagynék bárkit, aki meg akarja szabni, kivel beszélhetek és kivel nem, nincs az a szerelem vagy jótulajdonság, ami miatt elfogadnám, nagyon megégettem magam egy ilyen emberrel. Nem kell, hogy te is ilyen drasztikusan állj a dologhoz, de nagyon gyorsan és nagyon határozottan meg kell húznod a határokat, elmagyarázni neki, hogy szereted őt, de ettől még ők a barátaid és nem szűnnek meg létezni miatta, továbbá nem fogod velük megszakítani a kommunikációt. Nem adtál neki okot a bizalmatlanságra, ezért nem is fogod eltűrni, ha képtelen bízni benned, akkor így járt, keressen mást. Még azelőtt lépj, mielőtt teljesen belemanipulál a bűntudatba és átmossa az agyad, már elkezdte. Ha hagyod neki, akkor csak egyre jöbban el fog nyomni, mert látni fogja, hogy megengedheti magának. Most lehet, hogy szerelmes vagy, de egy ilyen ember mellett egy idő után pokol az élet.

2017. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsit flúgos a csaj.
2017. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és ha titokban tenném úgy hogy ne tudjon róla és ha mégis kiderül akkor azt mondom hogy ugye nem is volt nagy gáz hogy összefutotam velük?
2017. ápr. 25. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te lennél szerinte a legnagyobb sz.rházi. (Tapasztalat)

Én is belefutottam egy ilyen nőbe és 5évig húztam mellette. A vége az lett hogy még az exnejemmel sem beszélhettem volna a gyerekkel kapcsolatban.

Az ilyen embereket nem jellemezném, de orvosi segítségre van szükségük, mert ez nem túl normális.

Szerintem vagy leülsz vele és megbeszéled (sztem esélytelen), vagy ott hagyod mielőtt totál papucsot csinál belőled.

22es csapdája. Ha titokban csinálod=te vagy a szemét mert hazudsz. Ha nyíltan=te egy szemét vagy mert más nők társaságát keresed.

Kitartás. :)

2017. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Manipulatív viselkedés ez, aminek a célja az hogy rád húzzon egy kalitkát és maradj ott.

Gyakorta az ilyen nők titokban 25pasival beszélnek...

Gyá totál de ja vu. :D

2017. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!