Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi, aki még szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, aki még szerelmes az exébe és szeretne újra vele lenni, az mindent megtesz érte, vagy inkább csendben szenved? Ha nem lép, de állítólag szerelmes és szeretne visszakapni, akkor miért nem tesz semmit?

Figyelt kérdés

29 éves férfiról van szó.


25/N


2017. ápr. 25. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Az nagyban függ attól, hogy van-e barátja az adott nőnek.
2017. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet, gondolom te szakítottál, ő pedig tiszteletben tartja a döntésed.
2017. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem tud rég elfelejteni, közös ismerősöktől, 1-2 üzenetéből. Viszont amikor személyesen összefutottunk egész véletlenül, nem lépett. Én őszintén szólva, szívesen megpróbálnám vele újra, de túl kevés kezdeményezése van arra,hogy biztos lehessek benne. Szóval ,amikor igazán alkalma lett volna arra,hogy közelebb kerüljünk,azt ő kihagyta.Nem értem..
2017. ápr. 25. 22:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, én szakítottam,de nem az a típus,akit érdekel,hogy ezt tiszteletben tartsa. Sőt elég határozott. Ráadásul nagyon sok időbe tartott,mire valamelyest elfogadta.
2017. ápr. 25. 22:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy Ti ( férfiak) ilyen esetben ha szeretnétek még valakit mindent megtesztek érte vagy elfogadtok,hogy akkor legyen így, beletörődtök...
2017. ápr. 25. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a másik szakított akkor értelmetlen az erőfeszítés. Akkor úgy döntött aminek bizonyára voltak okai.

Innentől fogva a másik fél feleslegesen alázná meg magát azzal, hogy harcol érte mert úgysem tudja megváltoztatni a múltat. Úgy gondolom, első sorban annak kell lépni aki annak idején is lépett. Ha ez nincs akkor a másik sem fog mert zaklatással mi sikert érne el? :)

2017. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagymacska-harcossal ritkán értek egyet, de igaza van, ráadásul elég szépen fogalmazott... én azt írtam volna (írom is), hogy mi a fszt vársz? xD Kidobtad, ő felfogta, nem zaklat, nem nyomul, stb. (amit normális nő értékel), te meg itt rinyálsz, hogy miért nem? Az ilyen játszma-dráma mániás nők (bocs, kisányok) miatt nem hiszi el x pasi, hogy a "nem", azt azt jelenti, "NEM". Mert van pár agyilag tinikorban ragadt buta p.csa, akinél ez valóban igaz.

Döntsd el, mit akarsz, és aszerint lépj. Igen, te!

2017. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Bocs, de ha te rúgtad ki, akkor mégis mit vársz? Akár szerelmes az ember fia, akár nem, önbecsülés is van a világon.

Ráadásul a sztori szerint TE tudsz róla, hogy ő még érez valamit irántad. De arról már nem szól a fámád, hogy ő vajon tudja-e, hogy te sem vagy már olyan ellenséges iránta.


Szóval ha akarsz tőle valamit, akkor (SzVSz) "te jössz" - kezdetnek mondjuk egy bocsikéréssel.

2017. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaza van a többségnek itt.

Én is bármit odaadnék, hogy újból együtt lehessek a barátnőmmel (még 4 hónap után is), de kívülállók számára inkább úgy tűnhet, mintha kerülném. Nem teszem, mert van, hogy beszélgetünk, köszönünk, stb.

Ennek több oka van:

- nem akarok átmenni creepy/stalker üzemmódba, és idegesíteni a másikat

- elfogadom a döntését

- mivel az ő döntése, ezért a megváltoztatásának lehetőségéről is neki kell elkezdeni beszélgetni (Persze nem olyan stílusban, hogy na gyere, tudom ám, hogy odavagy, járhatsz velem ismét)

2017. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!