Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi ti voltatok már féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi ti voltatok már féltékenyek?

Figyelt kérdés

Megosztanátok a személyes tapasztalataitokat?


Ki milyen volt amikor féltékeny volt? Milyen formàban nyilvánult ez meg? Hogyan viselkedett?


Lehet megtörtént eseteket is írni.


Hangsúlyozom FÉRFIAK vàlasza érdekelne!!!


L



2017. ápr. 26. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:

sajnos féltékeny típus vagyok, olyankor elég gorombán viselkedem az aktuális barátnőmmel. Célozgatok neki, sokat kérdezek, és ha nem veszi a lapot sejtem hogy valamit titkol, mert ha nem titkolna egyből megkérdezné hogy mit faggatózok....

fiatalabb koromban volt, hogy feltörtem a közösségi oldalát az akkori barátnőmnek, telefonját átnéztem, ilyenek...szóval kajak genyó voltam.

De múlt idő.

Felnőttem: nem kutakodok senkinek az életében. Figyelem ha valami megváltozik, apró jelek, stb..lekövethető simán ha van más is a csapatba.

26/F

2017. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es :))
2017. ápr. 26. 08:24
 3/9 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, de azért lennének dolgok amik zavarnának már egy bizonyos idő után


24F

2017. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Màr vártam,hogy valaki írja, hogy "én nem vagyok féltékeny típus" bla bla bla :)


Mik zavarnának már? :)) pl?

2017. ápr. 26. 08:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt, hogy rápörögtem anno egy-két dologra, kérdezősködtem nála, mindanyiszor megkaptam, hogy túl féltékeny vagyok, meg úgy viselkedek, mint egy gyerek. Megnyugodtam, aztán újra meg újra előjött bennem a kérdés, mikor éjszakára szüntelen kikapcsolta a telefonját, vagy késve ért haza.

Később sms-ekből derült ki, hogy majdnem fél éve viszonya volt a kollegájával. Három évet voltunk együtt.

Korábbi kapcsolataimnál fel sem merült bennem az ilyesmi.

Ha az ember egészséges ilyen szempontból, akkor a féltékenység cseppet sem alaptalan.

Megint más, hogy kinek mit bír el a lelkiismerete ☺

2017. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4:

én tényleg nem vagyok az :)

én bízom a másikban! és persze én is hűséges vagyok, így nem hiszem, hogy megcsalna, de lehet ez naivitás is...


pl az már zavarna ami egyik haveromnál volt, hogy a csaja állandóan egy másik srácról áradozott, de még neki is :D

kicsit zavaros volt a szitu, nagyjából annyit tudok, hogy a csaj mindenkinek a másik srácról áradozott...


am féltékenységről inkább negatív tapasztalataim vannak :D


24F

2017. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, értem :) köszi a vàlaszokat.
2017. ápr. 26. 09:07
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Fiatalon megvolt bennem a hajlam. De igen hamar megtapasztaltam, milyen ELVISELNI a felénk irányuló féltékenységet, így soha nem engedtem, hogy ez rajtam is kitörjön. Az biztos, hogy nagyon barom ötletelésre kényszeríti az embert, gyakorlatilag nem más, mint mentális önkínzás. Mert megértettem, ha tényleg szeret, akkor kitart, ha nem, akkor meg ótvar érzés ugyan, de csüssz, "mennyé' ahhó, cica, akivel hancúroztál". Így soha nem vájkáltam telefonban, mailben, ismerősöknél, stb... A féltékenység alapjában annak a kivetülése, hogy nem bízol a másikban, nem hiszed, hogy eléggé akar, hogy éppen te kellesz neki.

Mindenféle mazó fantáziálásokat okoz, és nem tudom eldönteni, melyik a pocsékabb dolog: amikor te vagy féltékeny, vagy amikor rád az a párod. Bár, a sajátod rosszabb lehet, mert a te érzemi világodat és fantáziádat mérgezi...

2017. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltam. De aztán rájöttem, hogy nincs értelme. Csak ront a helyzeten. Problémamegoldás jobb dolog.
2017. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!