Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ha szerelmesek vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha szerelmesek vagytok, akkor is bizonytalanok tudtok lenni a másikban, ha elköteleződésről van szó?

Figyelt kérdés

Ilyen kapcsolatban vagyok. Mély megértés van, és igazi lelki társai vagyunk egymásnak, nem bírunk ki sok napot egymás nélkül, de ő bizonytalan, hogy hosszútávon akarja-e a dolgot, viszont azt mondja, életében nem élt át ilyen mély, és harmonikus kapcsolatot, elfogadást, és szeretetet. Ez részemről is abszolút kölcsönös.


Ha egyébként a kapcsolat működik is, és kölcsönös megértés, és szimpátia, és vonzódás van, de nem alakul ki elsöprő szerelem a nőben, így hiába szereti őt nagyon a férfi, ő mégis bizonytalan. Pedig szimpatikus neki az illető, nagyon jól érzi magát vele, hiányzik, és látszik, hogy a kapcsolat nagyon működne, de bejön a bizonytalanság valami miatt. (Ehhez hozzátartozik, hogy össze kellett volna költözni, mert nem egy városban élünk, és ez teljesen felborította volna az életét.) Persze ő mindig minden miatt bizonytalan tud lenni, ez régebben is így volt.. zárkózott típus.


Nők! Ez miért van nálatok? Olyan nők válaszát várom, akik vergődtek ilyen helyzetben, és rájöttek arra, hogy mi a megoldás. Hallottam már nehezen induló, de végül tartós, kölcsönös, boldog kapcsolatról is a környezetemben.


Ennyire jellemző lenne a nőkre a bizonytalanság?


2017. ápr. 26. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen rám jellemző, de megoldást nem tudok rá.
2017. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban még csodálkozol, hogy bizonytalanság van egy kapcsolatban?


Nézz körül itt, a környezetedben, a médiában...


Minden csöpög a megcsalástól, az átveréstől, a szeretőkről...


Ki nem bizonytalan manapság?

2017. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem a másikban bizonytalan. Hanem abban, hogy ő tudná-e úgy szeretni, ahogy a másikat megilleti... hogy boldog tudna-e lenni mellette a másik... Ez nem a megcsalásról szól, mindkét fél konzervatív.
2017. ápr. 26. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont így jártam, sajna nem lett belőle semmi.

30/f

2017. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom 2-s véleményéhez.

És miért kell folyton rohanni, mindent rögtön akarni? Miért nem lehet várni a másikra? Miért kell kicsikarni az akaratod a másikból? Egyébként miért nem kérdezel rá? Gondolom nem általában a női bizonytalanság zavar, hanem az hogy a barátnőd, miért nem költözik hozzád. Lehet, hogy még nincs kész rá. Szereted eléggé, hogy várj rá vagy csak sürgeted, hogy legyen ingyen bejárónőd? Különben mióta ismered?


Annak idején én is nehezen döntöttem, engem is sürgetett a férjem. Az elején nehéz volt, kemény volt az összecsiszolódás. Utólag megbántam, hogy nem adtam elég időt magamnak. Lett volna még mit tisztáznunk. Azóta működik a kapcsolat.


Még valami: a férfiak viszont beszélni nem szeretnek a problémákról. Ez is elbizonytalanítja a nőket.

2017. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: Igazad van. Köszönöm a választ. De nem én sürgettem, hanem ő akart már összeköltözni, de amikor komolyabbra fordult a szervezés, akkor elbizonytalanodott. Én ráérek, és várnék rá szívesen, mert nekem ő olyan, akiért szivesen várok, de miért is lépnék tovább, nem tudnék másra gondolni, és ma már virtuálisan is sokat lehet találkozni, beszélgetni (külön városban vagyunk). Nekem így is jó, csak nála kattan be mindig valami, de én szívesen hagyok neki időt, mert az a fontos, hogy eméssze a dolgokat.
2017. ápr. 26. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!