Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Parkapcsolatban elek mar lassan 6 eve. A 6 ev soran voltak kisebb - nagyobb mosolyszunetek. Tobb mint fel eve megismerkedtem valakivel, akivel ha beszelgetek olyan szamomra mint ha mar evek ota ismernem. Nagyon kedves, figyelmes, romantikus, es ezek a dolgok mar regota hianyoznak a parkapcsolatombol. A parom viszont nem tud megvaltozni ilyen teren akarmennyire is szeretnem. Nagyon jol erzem magam a masik sraccal, jo vele logni es neha elbizonytalanodok mert arra gondolok, hogy milyen jo lenne vele egyutt lenni, teljesen mas mint a parom es tudom hogy nem vagyok kozombos a szamara. Nem akarom megcsalni a paromat termeszetesen, de nem tudom mit tegyek, valoszinuleg erzelmi hullamvolgybe kerultem. Nem mondom hogy perfekt lenne vele a parkapcsolt mert olyan hogy tokeletes parkapcsolat nincsen, de viszont a jovore nezve O lenne a tokeletes a szamomra, mivel a jelenlegi parom konnyen ideges tud lenni, es ha ideges akkor agressziv (soha nem bantott), de nem erzi mekkora ero van benne ha ideges es neha nem tudja ezt kontroll ala tenni, neha ugy beszel velem mint a kutyaval pedig aztan nem en idegesitem fel, de rajtam vezeti le a folosleges energiajat. Szoval ha belegondolok hogy egyszer lennenek vele kozos gyermekeim...... hat nem tudom.. ha nem 6 eve lennek vele egyutt hanem mondjuk 2-3 akkor konnyebb lenne valasztani, de 6 ev azert az sok hogy csak ugy egyik naprol a masikra feladjunk valamit
2017. ápr. 26. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egyértelműen tudod,hogy a másik sráccal ideálisabb lenne a kapcsolat akkor nem értem,hogy mit/min gondolkodsz..

Egy pozitív jelzőt nem írtál a jelenlegi barátodról,ellenben a másikkal.

Tulajdonképen mitől félsz?

2017. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyen gondolataid vannak, akkor lépned kell. Természetesen előbb beszéld meg a pároddal, mit érzel és zárjátok le vagy oldjátok meg a helyzetet.

Utána meg ráérsz gondolkodni, kivel és mit akarsz. (Mármint az újra gondolok.)

2017. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát: 6 éve élsz egy xar kapcsolatban, és erre az a megoldás, ha még több évet élsz le így. Esetleg kivárod, amíg a párod nem csak szóban agresszív, vagy kidob ő téged. Az sokkal jobb, ha nem 6 évet dobsz ki, hanem 10-et?

Komolyan nem értem a logikádat.


Arra nem mondok semmit, hogy már most ácsingózol a következő után.

Egyszerűbb lenne akkor szakítani, amikor a jelenlegi kapcsolatod xar. Aztán úgy nézelődni a következő után, hogy már szingli vagy.

Ez így undorító, hogy a xart akkor hagyod ott, ha már biztosan megvan az új. És ha az új pasiról kiderül, hogy mégse akkora főnyeremény, akkor maradsz a mostanival?

Mindegy, csak legyen valaki?

2017. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kapcsolatfüggő vagy és lusta meg kényelmes.


minden új szerelem rejt magában rizikót, a jobbak ezt tudják, és elfogadják a kihívást, képesek áldozatot hozni.


neked ez az új srác sokat jelent, de annyit mégsem, h. megdolgozz egy új kapcsolatért, mert bizony az munka is, nemcsak rózsaszín köd.


félsz a bizonytalantól, és félsz belerakni munkát.


és akkor inkább maradsz a 6 éves kapcs.-odban, a párodba már nem vagy szerelmes, de vele már megszokott és ismerős minden.


ismerek ilyet, csak pasiban.


lusták vagytok és gyávák.


nem tudtok megdolgozni valamiért, és durván kapcsolatfüggők vagytok.


inkább maradsz a szarba, mert annak a szagát legalább már megszoktad.

2017. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!