Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy most külön vagyunk a pàrommal és nyomul azt mondja hogy megvàltozik keres jobban fizető melot is meg felhozta hogy különköltözünk ha ên szeretnêm !Eddig tudni kell hogy ő nem vette komolyan a dolgokat volt mindig meloja de otthagyta és nem ên voltam az első hanem a rokonok!Bunkó volt sokszor egyszer voltunk külön is mert leszarta kb hogy különköltözzünk még tervezês szinten sem âllt kb a dolog!

2017. ápr. 26. 16:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez idő alatt kiszerettem belőle ezt el is mondtam neki de ő akar egy ujjabb esélyt hogy megpróbàljuk mégegyszer!Mikor külön voltunk tavaly akkor kb ugyanez volt mondta hogy vàltozni fog miattam és most is ezt mondta!
2017. ápr. 26. 16:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom mondani erre, hogy amíg az exemmel még együtt voltunk, évekig volt lehetősége változtatni azokon a dolgokon, amik mérgezték a kapcsolatunkat. Ötvenszer megígérte, ötvenszer nem változott semmi. Miben lenne más a helyzet miután szétmentünk? Pláne, hogy látom, hogy azóta az új kapcsolatában is elköveti ugyanazokat a hibákat.

Aki változtatni akar, az változtat, nem ígérget. Most sem tartja vissza semmi: nyugodtan mondhatod neki, hogy keressen munkát, maradjon meg benne legalább fél évig, tegyen félre a különköltözésre és utána esetleg tárgyalhattok. Előbb bizonyítson, hogy mindezt önmagáért is képes megtenni.

2017. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondta hogy most nem jön velem egy fontosabb esemênyre mert igy alakultak a dolgok de mondta hogy utàna elvisz majd bàlba is meg ilyenek!Meg azt akarja hogy aludjak nàla de ên nemet mondtam erre!
2017. ápr. 26. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első. Te már adtál jó néhány esélyt neki, most rajta a sor. Ne hagy, hogy ígérgetéssel újra elcsavarja a fejed. Állj a sarkadra!
2017. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt momdta hogy ez nem fair vele szemben hogy ha nem lessz komolyabb meloja akkor nem beszêlgetünk !
2017. ápr. 27. 09:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy csak akkor tàrgyalhatunk ha komolyabban veszi de ő azt akarja hogy feküdjek az àgyàba ezt igy nem mondta ki de ezt sugallta meg gyűrűt akart adni de àllitàsa szerint màr koràbban ide akarta adni de nem adta akkor még minden ok volt vagy is nem volt ez a helyzet!
2017. ápr. 27. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!