Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elkeseredett vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elkeseredett vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fiatal lány vagyok, pár éve együtt vagyunk a barátommal. Nem egyszerű az élete, vannak problémái ez tény. De egy ideje (fél-háromnegyed êve) többször találom rossz hangulatában, és ami a legjobban fáj, az az, hogy a hatásomra minimálisan se vidámabb. Szeret, az biztos. De ő nehezebben fejezi ki az érzelmeit, ez is igaz. Annyiszor kértem már, hogy ezen változtasson, de semmi... mikor találkozunk és én örülök neki, ő meg mormog egy sziát pókerarccal, egyszerűen sírni tudnék... pedig ő hív találkozni, de amikor találkozunk, kis idő múlva leráz. Másnap meg minden vidám, imád, mi sem történt volna. A napokban visszautasított, már a szexet sem akarja, mondván "nincs kedve semmihez." ..... annyira rossz így látni, de ami még ennél is jobban fáj, az az, hogy rá mosolygok, próbálom jobb kedvre deríteni, de semmi... mint egy darab fa. Persze amikor kiakadok és elmondom, hogy érzek, akkor egyből szeret...

Elég érzékeny vagyok, folyton sírok emiatt..

Nem tudom mit kéne kezdenem a helyzettel.


2017. ápr. 26. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudj,de szerintem hülye vagy hogy egy ilyen depressziós ember mellett szenvedsz!!!
2017. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy bipoláris zavara van... Majd nézz utána. Vagy csak simán depressziós. Egy pszichológus nem ártana neki, mert ehhez te egyedül kevés vagy!
2017. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezt te tényleg nem tudod megoldani egyedül. Keressetek orvosi/pszichológusi segítséget, mert arra van szüksége, különben te is tönkre teszed miatta magad.
2017. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. ápr. 26. 17:44
 5/7 A kérdező kommentje:
De szeretem...
2017. ápr. 26. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Beszélj a szüleivel, mondd el nekik, hogy milyen hangulatváltozásokat tapasztalsz a barátodon, kérj tőlük segítséget, vigyék egy egy pszichológushoz.
2017. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az életében most egyszerűen nehéz időszaka van. Vagy lehet egy enyhe depresszió jele is.

Amit ne csinálj, az az hogy a fejéhez vágod!

Nem tudod kicsikarni a jókedvet valakiből, inkább legyél türelmesebb és megértő, öleld meg kérdezősködés nélkül pl :-)

2017. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!