Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezeket rosszabbul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezeket rosszabbul kezelem, mint a többi nő? Energiavámpir lehetek a barátom részére? Fonto$

Figyelt kérdés

Van egy pár dolog, amiről nem tudom eldönteni, hogy jól kezelem-e őket vagy túlzásba viszem, esetleg hibákat vétek...Ebben kérném a segitségeteket, mind nőtársaimtól, mind pedig kapcsolatban levő férfiaktól.


Olyan esetek, mint pl tisztán látszik egy üzletben dolgozó nőn, hogy bejön neki a párom, akkor én próbálom a párom is ellene forditani. Konkrétan, mivel kisvárosban élünk sokat járunk egy bevásárlóközpontba és van ott egy nő, aki folyton csak neki köszön és bámulja. Párom egyik haverja által egyszer egy társaságba keveredtek,azóta voltak köszönőviszonyba. Mivel először nem tünt fel semmi, láttam, hogy ismerik egymást és mikor a párommal voltam én is ráköszöntem. Fura volt, hogy csak sziát mond, de gondoltam biztos sietett vagy valami... aztán mikor egyedül voltam újra ráköszöntem, rámnézett és semmi. Majd újra mikor párommal kézenfogva találkoztunk vele, ránéz a barátomra és 'szia'. Nagyon zavart ez a dolog, és kértem a párom, hogy ezentúl ő se köszönjön neki, ha ennyire paraszt már. A környezetünkben minden normális ember, ha látják, hogy együtt vagyunk illemből többes számban köszönnek, hiába csak engem, vagy csak a párom ismerik...


A másik, ami eléggé zavar még, hogy ha jövünk hozzám, és több dolgom van akkor ő csak felül az ágyra, előveszi a telefont és játszik rajta. Néha megemlitem, hogy folyton a kezébe van és miért nem segit egy kicsit, ilyenkor azzal jön, hogy csak épp megnézett valamit. A legrosszabb, amikor vacsit akarok késziteni, szalad a ház is, és megkérem annyira, hogy legalább kajás-italos dolgokat szedje össze a házból(amik miatta is voltak ott, mert néha bent eszünk-iszunk) amig főzök, kb 5x kell elmondjam, mire leteszi a telefont és egy valamit elvégez. Persze nem akarom én kényszeriteni házimunkára, de úgy gondoltam ennyit kérhetek. Vagy nem kéne ezt sem?


Egyébként nagyon szeretek a kedvében is járni, mindig meglepem a kedvenc édességével, imádok vele lenni. Mivel egy héten max két napot lehetünk együtt(munkája miatt nincs itthon) igy azokban a napokban mindig vele akarok lenni. Próbálok nem rá akaszkodni, de ő is hiv magával akármilyen elintézni valója van igy legtöbbször vele megyek legtöbb helyre, mikor itthon van. Nekem egyben ő a legjobb barátom is, akivel mindent megbeszélek és mindent megosztok, mindig tud az örömömről, bánatomról, szóval megosztom vele a gondaim is és jól esik ha segit őket megoldani. Ez is eszembe jutott már, hogy nem vagyok-e túl nyomulós, akaszkodós barátnő? Ugyebár én kicsit érzelgősebb vagyok, jól esik ha van valaki az életemben akire mindig számithatok, neki pedig teljesen férfias a munkája is, meg amiket csinál, én nő létemre nem sokat tudok neki segiteni(max kézhez adni a szerszámokat) Szerintetek terhelő lehetek a számára, vagy ez igy normális, hogy a nők ilyenek a férfiak meg mások több téren és nem kell attól félnem, hogy túlzásba viszem a dolgokat?20N


2017. ápr. 26. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Te egy rettentően fárasztó személyiség vagy... ne haragudj.
2017. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mit tanácsoltok, hogyan viselkedjek akkor? Ne beszéljek a gondjaimról, vagy ne kérjem, hogy besegitsen? Nem akarom elrontani a kapcsolatot....csak ezeken a dolgokon agyalok.
2017. ápr. 26. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerűen csak add önmagadat, és próbálj meg kedves, normális és önzetlen lenni, ezek a legfontosabbak.

Azon a nőn nem érdemes problémáznod, ha a párodnak nem tetszik és nem flörtöl vele. Az pedig teljesen alap elvárás, hogy ha együtt vagytok, főleg, ha csak ilyen ritkán tudtok találkozni, akkor veled foglalkozzon, és ne a telefonját nyomkodja... Illetve a háztartásba sem ártana besegítenie néha. A problémákat is meg kell beszélni, elvégre, ettől kapcsolat egy kapcsolat.


Szóval szerintem csak annyit kéne tenned, hogy nyugodj meg, lazulj el, és minden rendben lesz.

2017. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagy, nagyon is normális nő vagy, odafigyelsz a párodra, kedvében akarsz járni, stb.

Az a nő meg igen, idegesítő, lehet, csak Téged akar bosszantani.

Ha szeret a párod, akkor a kedvedben fog járni emiatt, ha az én páromat ilyesmi bosszantaná, biztos nem szórakoznék avval, hogy köszöngetek más lánynak.

A baj az lehet, látja rajtad, hogy nagyon szereted, így megtehet Veled bármit.

Néha légy kicsit depressziós, meg elvonulós, gondolkodós, akkor elkezd majd kombinálni, hogy neki is kéne valamit felmutatni.

2017. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Az első két dologgal semmi gond nincs, teljesen normális kérések.


Viszont a harmadik..

"nem vagyok-e túl nyomulós, akaszkodós barátnő?"

Gondolom mindenki másként látja ezt, de szerintem nagyon nyomulós és akaszkodós vagy, engem személy szerint az őrületbe kergetnél ezekkel, amiket leírtál.

2017. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és idősebb, sztem semmi gond veled. Mi mindketten ilyenek vagyunk a párommal ilyen "akaszkodosak" (amugy ez nem az sztem de kinek mi a hatar), igy jol egymasra talaltunk.
2017. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

#6

Naja... de ti MINDKETTEN azok vagytok. Naná, hogy neked ez nem probléma.


Kérdező:

1. A párod nem a tulajdonod, szóval ne féltékenykedj.

2. Ha elhavazódsz a házimelóba, nyugodtan szólj a hörcsögnek, hogy segítsen be.

3. Az élet nem csak az együttlétetekről szól. Ha nem igényli, akkor találd fel magad.

2017. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A barátod mit szól a lány nyomulására? Legegyszerűbben úgy lehetne megoldani a helyzetet, hogy bemutat az eladó csajnak. Ez nem jut eszébe? Onnan már muszáj lesz köszönnie neked. Vagy legközelebb lépj te hozzá és közöld: Kovács Piroska vagyok Bence párja, és mosolyogsz.


A házimunkába vond be. Ha együtt éltek vagy rendszeresen nálad eszik, akkor alap, hogy megosztjátok. Az állandó telefon nyomkodásról pedig érdemes beszélni vele. Ez erősen mérgezheti a kapcsolatotokat. Kérd meg, hogy, amíg esztek vagy együtt dolgoztok addig ne lógjon a mobilján, ez legyen a közös időtök. Főleg, ha egyébként is sokat van távol.

2017. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első dolog, ne kérd hogy ő se köszönjön neki.

Nem a párodban van a hiba hogy ő köszön, hanem a luvnyában amiért nem köszönöm neked, és rá akar mászni a pasidra.


Második dolog a telefonos téma, nagyon nem szimpatikus ha valaki folyton azt a szart nyomdossa, főleg ha te ott vagy veled is foglalkozhatna.

Simán kérés nélkül is segítenie kéne nem hogy 5x kell megszólítani ilyen alap dolgokra.


F

2017. ápr. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy enegriavámpír, legalábbis az elmondottak alapján.

LÉnyeg hogy ne úgy kezeld magad, hogy a párod szívességből van veled... nem neked kell a kedvében járnod, hanem kölcsönösen kell egymást megpróbálni boldoggá tenni. Nyilván ha sok a tennivaló, jól jön ha valaki besegít és tudtok több időt együttölteni.

De azt gondolom ez ilyen korbetegség is... sok 20 éves fiú még be van programozva a mamahotelre, tök természetes, hogy te mosogatsz és ő nézi vagy netezik, ahelyett hogy megkérdezni hogy mit csináljak szívem?

2017. ápr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!