Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Real trill kérdése:

Nagyon féltékeny vagyok a sok fiú barát miatt, szinte csak az van neki. lehet neha kicsit túlreagálom de nem tudom elviselni ha más fiú van a közelében. Voltatok mar hasonló képpen? Félek h emiatt balhe is lehet.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
tippem szerint azok a fiúbarátok régebbóta ismerik sőt jobban de te azt gondolod attól hogy hemperegsz vele egyből behoztad sőt túlszárnyaltad őket szal mi az hogy mostantól nem te vagy kizárólag a középpontban
2017. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Engem emiatt mindig lepontoznak, de akkor is az a véleményem, hogy az ellenkező nemű barát addig oké, amíg nincs párkapcsolat. Ha van párkapcsolat, akkor közösen találkozzunk vele, vagy sehogy. És nem érdekel a sok süketelés a bizalomról, meg a kalitkáról. Az ember a pénztárcáját sem teszi ki az ablakba.
2017. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Voltam ilyen helyzetben. Hamar dobtam is a csávót, mert az idegbajba kergetett a folytonos féltékenykedésével meg a hisztijeivel.
2017. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

2es a pénztárcád a tulajdonod mert vagy megvásároltad vagy valaki más fizetett érte a pénztárnál mielőtt neked adta ......de a barátnőd addig a tiéd míg ő is úgy gondolja....

Nagy igazság: a féltékeny emberek azok akik tudják hogy a saját nemük kategóriájában gyengébb eresztések mint párjuk a magáéban, és emiatt érthetően aggódnak

2017. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Ez típus kérdés elsősorban hogy olyan lányra vágysz akit nem rajonganak körbe, nincs sok fiu barátja, másrészt a saját önbizalmad, hogy nem érzed magad olyan jóképűnek, szépnek, alfának, hogy elhidd hogy csak te kellesz neki, illetve bizalmilag se biztos, hogy a stílusával kialakította benned, hogy csak te érdekled. Ha nem bírod elviselni más típusú nőt keress, aki nem túl népszerű, ha meg változtatni akarsz nézz ki jobban, gyúrd ki magad, hogy közeledbe ne érjenek külsőre a haverjai mer ügye belsőre már eleve veled van.
2017. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sok fiú barátom van. Van aki még oviból meg általánosból maradt. Ha engem próbálna "eltiltani" a pasim olyanoktól akiket már 10-20 éve ismerek, hamar ajtón kívül találná magát.

Bár érdekes, ilyen gond sose volt. Szerencsére értelmes emberekkel hozott össze az élet.

2017. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Én neme jövök össze olyan nővel, akinek sok fiú haverja van. Jogos.
2017. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem zavarnának a fiú barátok, de találkozni nem kellene velük kettesben vagy többesben nélküled.

Férfiként ismerem a férfiak gondolkodását és tudom, hogy azon fiú barátok 60-70%-a simán megdugná a barátnődet, ha erre lehetősége adódna. Ez nekem sem tetszene.

2017. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Gondolkozz el azon, hogy van-e önbizalmad és szereted-e a barátnődet, azt akarod-e hogy jól érezze magát. Vagy gyakorlatilag egy perverz emberrabló vagy, aki be akarja zárni azt, akit állítólag szeret.
2017. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
4-es: Sose lesz a párod a tulajdonod, de ettől még értéknek érték lehet egy kapcsolat, amire jó vigyázni. Más kérdés, hogy az én párjaimban van annyi intelligencia, hogy nem tesznek olyat, ami félreértésre adhat okot. Pl nem mennek fel egyedül a haver lakására, max a városban összefutnak dumálni. Vagy ha felmegy, visz engem is, és hármasban dumálunk. Szerintem ez így normális. De persze ha egy kapcsolatban mindkét fél tojik rá, hogy hol, kivel van a másik, mert nekik így is jó, akkor sincs gond. A lényeg, hogy egyik félre se kényszerítsünk rá olyat, ami neki rossz. Se azt, hogy ne találkozzon a haverokkal, ha találkozni szeretne, de ugyanakkor az is fontos, hogy ha valaki nehezebben kezeli ezt, mert aggódós típus, akkor igenis mutassuk ki neki normál keretek között, hogy fontos nekünk, hogy ne érezze rosszul magát. A hangsúly az egyenlőségen, és a normál keretek közöttön van. Ha ez nem megy, akkor nem illenek össze.
2017. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!