Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ma elaludt a tv előtt a kezében egy sörrel, és alvás közben kiborította az egészet a kanapéra meg a gyerek táskájára, ami mellé volt téve. NORMÁLIS?!?

Figyelt kérdés
Én oltári módon kiakadtam, mivel este 10-kor moshattam a táskát, nehogy sörszagú legyen holnap, és takaríthattam össze mindent. Ezután még neki állt feljebb, és várta a bocsánatkérést, amiért lehordtam. Ti hogyan reagálnátok erre?
2017. ápr. 26. 23:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Hát én nem akadtam volna ki rá, persze nem örülem volna neki. Csak azt nem értem, hogy miért nem ő takarított fel maga után és mosta ki a táskát.
2017. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

Én pasi vagyok, de pl fordított szitut elképzelem, ragacsos kólát önt ki a barátnőm, ami szintét foltot hagy, hát nem örülök, de ismerem mennyire lelkis. Bocsánatot kérne, nem mondom hogy feljebb állna neki, de megviselné és lehet sírna is.


Jó most egy férfiról beszélünk, de szerintem nekünk is ugyan úgy lehetnek hibáink és nem mondom azt hogy bocsánatkérést várnék, de a kérdésből, hogy kiírtad, én úgy gondolom nagyobb feneket kerítesz a dolognak, milyen amilyen valójában. Persze ha a sokadik hasonló eset az már más tészta, de egyébként...

2017. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem akadtam volna ki, de neki kellett volna kimosnia a taskat, nem nekem.

Akkor akadtam volna ki, hogyha tolem varja el, hogy mossam ki, es esetleg ram is parancsol.

2017. ápr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Hőj, szépen "tellik" az este proliéknál. Milyen volt a Barátok közt meg a Szulejmán?
2017. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
8%
biztos fáradt volt szegény mert sokat dolgozott hogy eltartsa a gyereket.de mégis,hogy mert elaludni??? ez felháboritó!:D
2017. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Ez válóok.
2017. ápr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
remélem beadod a válópert! ez a minimum:D
2017. ápr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Én meg múltkor leborítottam a frissen főtt kávét a fehér mosott ruhákra a kosárban ami épp teregetésre várt. Hát annak se örült senki, főleg én nem, mert elfogyott a kávé és az volt az utolsó adag.


Szóval egyébként persze, sz.r helyzet, de ez van. Mindenki önt ki néha dolgokat. Gyerekként én elfelejtettem, hogy van egy körte a táskámban, egy hét múlva cseppfolyósra rohadt. Egyszer a kutya is ráhugyozott. Szerencse, hogy a tárgyak moshatók vagy legalább cserélhetők, ha minden kötél szakad.


N

2017. ápr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%

Hogy reagálnék?


Azt gondolnám, hogy fárad volt szegény, és - nem helyette, hanem vele együtt - dolgoznék a kárelhárításon.

2017. ápr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
Hú, micsoda szerencse, hogy nem volt forró a sör, még megégette volna magát!!
2017. ápr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!