Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom mindent megiger, semmit sem tart be es kezd elegem lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valamivel tobb, mint 1 eve vagyunk egyutt, oktober ota egyutt elunk, decemberben eljegyzett. O 33, en 29. Nekem o az elso komoly kapcsolatom, elso, akit igazan szeretek. Ma reggel osszekaptunk, most fordult meg eloszor a fejembe, hogy talan nem fog mukodni... Megigerte, hogy kedden orvoshoz megy, hogy kivizsgaltassa a tudejet (kolyokkora ota dohanyzik, emiatt csunyan kohog). Mikor rakerdeztem, hogy miert nem ment, ramformedt, hogy minek menhen, nincs semmi baja, amugy is hamarosan orvosi vizit. En megkerdeztem, hogy akkor miert igerte meg, ha esze agaban se volt?

Es ez nem az elso eset... Decemberben eskudozott egre-foldre, hogy januartol nem fog cigizni- ujev elso napjan kb delutan 3-ig tartott a "tobbe soha".

Mikor mi megismerkedtunk, egy kisebb vagyon banki adossaga volt (az elozo hazassaga tonkrement es az ex feleseg mindenet elvitte), azt igerte, januarig visszafizet mindent, de meg most is torleszt... Es meg sorolhatnam sok aprosaggal. Mar nem tudom, mit hihetek es mit nem, elbizonytalanodtam, nem tudom mit tegyek. Szeretem, tudom, hogy o is engem, ezeket leszamitva barmit megtesz ertem, sokszorondja, hogy ha en nem lennek vele, valoszinuleg o is csak egy emberroncs lenne... Vajon tulreagalom? Mit kellene tegyek, hogy valtozzon a helyzet?


2017. ápr. 27. 07:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

*menjen

**sokszor mondja

Elnezest kerek a hibakert, telefonrol irtam

2017. ápr. 27. 07:37
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Mikor tunt remek otletnek egy ilyen pasival eljegyezni magadat? Ezeket a "exfelesegem mindenemet elvitte"-torteneteket meg nagyon birom. Nem Amerikaban vagyunk (bar, meg ott se nagyon mukodne)... ugy altal vagy cseszve a palankon, hogy nem lepodnek meg, ha ezeknel sokkal sulyosabb dolgok derulnenek ki. Lehetoleg hazassag utan, hogy teged is terhelhessen vele.
2017. ápr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Nos, valószínűleg az az ember egy nőnek maximum így tetszene, hogy Te mellette vagy, tehát egyedül egy nulla, vagy fél ember, nevezhető bárhogyan. Egy ember ne egy nő mellett legyen férfi, miként egy nő se egy férfi mellett legyen nő.

Én helyedben nem alapoznék rá komoly kapcsolatot, jelenleg.

2017. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Így ismeretlenül nehéz objektív választ adni. Te ismered, te választottad Őt. Amúgy nekem is van tüdő problémám, igaz én sosem dohányoztam, hanem egy tüdőgyulladásból maradt vissza sajnos.:(
2017. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Ezeken a dolgokon mind át lehet jutni, de csak ha mindketten kompromisszumokat tudtok kötni, ha valamelyik fél azt érzi, hogy a másik behúzta a kéziféket, sértettnek fogja érezni magát, az meg lassan aláássa a kspcsolatot...
2017. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Én úgy gondolom, hogy a cigis dologban nincsen igazad.

Ha cseszteted vele, hogy szokjon le, attól még nem fog leszokni.Ezt neki kell őszintén elhatározni.Mondhat akárki akármit egy ilyen, több évtizede dohányzó nem fogja letenni puszira, csak ha ő is akarja. Emiatt én nem haragudnék rá.

Ha zavarna a dohányzás,akkor össze sem jöttem volna dohányos pasival.

A másik dolog az adósság.

Én nem szívesen házasodnék vele még.1 éve vagytok együtt, minek sietni annyira?Ha tényleg rendezi az adósságait és felelősen bánik a pénzügyeivel, az majd kiderül.

De a házassággal ráértek még.

Az orvosos dolog meg szintén az ő dolga.Gondolom sokat mondtad neki és rádhagyta,de nem gondolta komolyan.Az ilyesmit szintén neki kell akarni.De persze ettől még gonosz dolog volt, hogy megígérte, amikor tudta, hogy nem fog elmenni.

2017. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azert jottem vele ossze, mert jo ember, akkoriban en is dohanyoztam. Idokozbe en abbahagytam, de most is neha ra kell gyujtanom, mert ha mellettem fustol, rettenetesen zavar a cigifust. Ha en is ragyujtok, nem erzem annyira. Ez az en furcsasagom :-)

Az orvost o is akarta, tulajdonkeppen az o otlete volt.

En massal nem tudom elkepzelni az eletem... Elotte zuros kapcsolataim voltak, csak miota vele vagyok, nyugis az eletem. De ugy erzem, kezdek kiabrandulni belole, csalodtam. Nem akarom sutba vagni a kapcsolatunkat, de nem tudom, hogyan hozhatnam helyre a dolgokat :(

2017. ápr. 27. 09:07
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

- cigi: az nem úgy megy, vszeg csak MIATTAD szokna le, és miattad járna el orvoshoz y míg ő nem jön rá, MAGÁTÓL, hogy menni KELL, addig cs.zheted

- exfeleség mindent elvitt > téged ezzel tényleg be tudott etetni? Az mondjuk gáz, ennyire nem lehetsz naiv :D,

- mellesleg mindent visszafizetni nem úgy megy, hogy egyik napról a másikra, ha nincs pénzed


De ülj le vele beszélni, bár ezek igazából nem egetrengető gondok, azt hittem, piás, vagy játékfüggő

2017. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok naiv. Nem hittem el rogton az exfeleseg sztorit, csak miutan masok is elmeseltek :-)

Nem azert cs.sztetem a leszokassal meg az orvossal, mert ez nekem annyira jo... Hanem mert tenyleg iszonyu rondan kohog, mintha tele lenne a tudeje valadekkal es aggodom erte. Mellesleg az adossag kifizeteset halogatja, bezzeg cigire kolteni nem soher

2017. ápr. 27. 10:35
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

ahogy látom neked ez a kapcsolat megfelel, mégis ilyenkor mit mondjunk

szerintem hihetetlen buta és naiv vagy

2017. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!