Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek flörtöl facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek flörtöl facebookon?

Figyelt kérdés

A 21 eves parom anno rengeteg lanyt jelolt be facebookon, ott csajozott mert az exe megcsalta es igy dolgozta fel.

Aztan jottem en, de ugyanugy rengeteg lany ismerose lett naponta, elmondasa szerint meg a regiek igazoltak ot vissza.

Miutan komolyabb lett a kapcsolatunk, mar nem tortent ilyesmi, nem lajkolta a mellkidobos kepeket sem.

Aztan par honapja megint van 1-2 lany, aki a semmibol lett az ismerose es olyan helyekrol, hogy eselytelen, hogy talalkozzanak.

Aztan most elmentunk egy beszelgetos buliba a szuk barati korben. A parom rengeteget beszelgetett az egyik haverom baratnojevel. Folyton ment utana es szoval tartotta. Majd bejelolte a csajt facebookon. En szova tettem, hogy minek? Azt mondja nem is beszelget masokkal, de erdekes mod van egy titkos lany legjobb baratja, akit facen ismert meg a kapcsolatunk alatt. Egyszer beleptem a facebookjaba es ott lattam, de erdekes mod sose emlitette a lanyt. Soha. Csak utalgat ra.

0-24-ben fent van, pisilni is viszi a telefonjat.


2017. ápr. 27. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak fb-on, hanem az orrod előtt is, és ne vegyél rá mérget, hogy csak flörtölni akar.

Megvárod, amíg le is bukik, vagy​ kidobod most?

2017. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nincs jobb dolgod, mint magadat alázni ezzel a kutakodással?
2017. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Miutan komolyabb lett a kapcsolatunk, mar nem tortent ilyesmi, nem lajkolta a mellkidobos kepeket sem"


Azt értsd meg, hogy akinek szingliként erre van igénye (primitív dolgok) akkor annak párkapcsolatban se lesz más a személyisége, maximum elnyomja, amíg meg nem szerez.

Szerintem gyerek még egy igazi párkapcsolathoz, nem kár érte.

2017. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!