Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jó nő?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem elsősorban pasiktól hogy számotokra milyen az ideális nő? Mármint a belső tulajdonságokra gondoltam. És mik azok a rossz tulajdonságok amiket nem szerettek egy nőben. Azt pl szeretitek ha egy lány ragaszkodó tipus és mindig a párjával szeretne lenni? Kíváncsi vagyok a válaszokra.
2017. ápr. 27. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Miért, ettől függ majd, hogy milyen leszel? Ez eléggé művinek hangzik.
2017. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Akkor leszel jó nő, ha dobbantasz a gyakoriról és éled a saját életed. Ismerkedsz és nem holmi idegenek elvárásaihoz akarsz igazodni, hanem úgy, ahogy TE jól érzed magad!
2017. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerű: ne másoknak akarj megfelelni, hanem a saját elvárásaidnak.
2017. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezt csak puszta kiváncsiságból kérdeztem. nem volt semmi alapja.
2017. ápr. 27. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

ha akarod küldhetek egy listát, de nem tudom ez érdekel e :)


kapcsolatban én pl arra vágyom, hogy minél többet tudjak a másikkal lenni, de persze hagyjuk közben, hogy a saját dolgát csinálja a másik, de mégis jó ha mellettem van

Sokaknak ez már fojtogató...


24F

2017. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó nő az összképtől lesz valaki. Itt nem csak a külsőt

értem, hanem a belső tulajdonságokat is. Igen ám, de

ahány férfi, annyi féle verzió létezik az utóbbira.

Persze vannak többségi dolgok, pl a férfiak többsége

azt szeretné, ha a barátnője nem csalná meg, de van

számos olyan dolog, ami egyénenként változik.


Légy tisztába önmagaddal, fogadd el, ha úgy érzed, TE

magad, hogy van olyan tulajdonságod, amin javítani a-

karsz, akkor javíts rajta. Hidd el, más lesz a kisugár-

zásod :)

2017. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök relatív...minden férfi mást tart fontosnak...az önmagában nem elég, hogy szép, ápolt, figyelmes, jó az ágyban, vagy hogy mos, főz, vasal, mint a Magilla gorilla...a magad tulajdonságai
2017. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval: a saját tulajdonságaidhoz, személyiségedhez megfelelő, ahhoz passzoló párt keress, akkor jók lesztek egymásnak, nem kell általános elvárások mentén ( ál) létezni...
2017. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy kinek mi a jó, az egyéntől függ! A párodnak felelj meg, de ez nyilván úgy sem működik, hogy teljesen kivetkőzöl magadból és olyan dolgokat teszel/nem teszel meg, ami nincs benned/benned van, mert ez előbb-utóbb visszaüt.
2017. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keresőt nem ismered bäszd meg? 👌
2017. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!