Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmennétek egy kollégát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek egy kollégát búcsúztató buliba, ha a párotokat ezzel megbántanátok?

Figyelt kérdés
A sztori onnan kezdődik, hogy még a kapcsolatunk legelején, amikor 800 km választott el minket, én még néha együtt voltam az exemmel, ami kiderült, és a bizalmat erősen lerombolta köztünk. Tavaly május óta új munkahelyen dolgozom, és a párom folyamatosan azt érzi, hogy megcsalom valakivel a munkahelyemről. Nem bízik bennem, lehallgatott, követett stb. Az egyik kolléganőm most búcsúzik, mert új munkahelyet talált, én szívesen elmennék a bulijába, de a párom féltékeny, egyedül nem engedne el, de mások sem hozzák a párjukat (vagy ha hozzák is, azok is kollégáink). Múltkor felvetettem neki, hogy elmennék, de neki rosszul esne, ha pont azokkal mennék el bulizni, akiket ő utál, és akik közül egyes embereket "gyanúsít", hogy megcsalom velük.
2017. ápr. 27. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Csaltad a kapcsolat elején? Akkor ne csodálkozz, ha egyáltalán nem bízik benned. Mondjuk nem értem, miért maradt veled, én már rég kihajítottalak volna.
2017. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemlitek egymást :)
2017. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Együtt voltál=szex? Vagy dumáltatok? Mert az nagyon nem mindegy

Ha utóbbi, akkor ez a féltékenység beteges.

2017. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehallgat meg követ? És te ezek után még a kis lelke miatt aggódsz?

Hát tényleg megérdemlitek egymást...

2017. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Egyébként azt szoktam mondani, hogy ha nincs alapja a dolognak, akkor menj el, vagy vidd esetleg magaddal a párod is, de ilyen előzmények mellett én inkább kihagynám ezt a bulit. Esetleg előtte igyatok meg a barátnőddel valamit, vagy utána, ha átmennének egy szórakozóhelyre, oda menj ki, nyilván a barátoddal együtt. Legalábbis ha fontos neked ez a kapcsolat.

23/N

2017. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Egy kapcsolat alapja a bizalom, ezt ugye te eljátszottad már. Na most vagy elfogadod, hogy többé nem bízik benned, vagy szétválnak útjaitok. Lehet, hogy a helyedben munkában adnék valami kis apróságot a kolléganőnek, nem mennék el bulizni, hanem helyette azon az estén nagyon sokat beszélgetnék a párommal.
2017. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hát én alapból kivágtalak volna, mint macskát szarni, ha az exeddel dugsz, miközben velem ismerkedsz.


Furcsa, én miért nem csináltam ilyet, pedig köztünk 1000 km volt. Mondjuk mert szerettem, sőt, mikor mg csak cseteltünk sem ismerkedtem más férfival rajta kívül, mert bunkó dolog.

2017. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!