Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4éve együtt vagyok a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve együtt vagyok a barátommal egy suliba járunk 16 éves vagyok ő 17. Beleszerettem az osztálytársába. Mit tehetnék? Nem szoktunk beszélgetni, fura érzés fog el mikor meglátom, szeretem a barátomat de ez így nem jó. Jobban megismerném azt a fiút.

Figyelt kérdés
mit tegyek?
2010. máj. 14. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy szerettél bele egy idegenbe? Maximum tetszik, vonzódsz hozzá. De a belső értékeiről fogalmad sincs, mert nem szoktál vele beszélgetni.

Ne add fel a biztosat a bizonytalanért.

Ez csak egy fellángolás.

Vagy kezdj el beszélgetni a muksóval, abból baj nem lehet, és rájössz, hogy belül is tetszik, vagy sem.

2010. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hmm lehet igazad van hogy csak fellángolás,nem tudom remélem megtudom oldani

Köszi

2010. máj. 14. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig megmosolyogtat, amikor egy fiatal olyan kérdést tesz fel és úgy, hogy fogalma sincs a dolgokról :D Ezt nem bántásból mondom, félre ne értsd! tudod, hogy hány ilyen szituba leszel még benne? Mit akarsz 16 évesen? Gondolod, hogy a mostani barátoddal fogsz összeházasodni? Aranyos a kérdésed, mert kiderül, hogy még fogalmad sincs az érzelmek valódi jelentéséről. Ez teljesen természetes :D ne vedd sértésnek. Még számtalanszor leszel olyan szituban életed során, amikor valaki meg fog tetszeni, miközben ban párod. Csak minden életkorban ezt másképp kell kezelni. Majd meglátod 10-20 év múlva. Addig meg éld az életed!! :D
2010. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!