Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam májuskosarat. Nagyon rosszul esik. Elmondhatom a páromnak?

Figyelt kérdés

Vele van az első igazán komoly kapcsolatom, lassan egy éve együtt vagyunk, még soha nem kaptam senkitől május elsején semmit. Ha esetleg spórolni akar, akkor egy pár szalaggal feldíszített májusfának is nagyon örültem volna. Nem szóltam ma neki semmit, de olyan szomorú lettem. Ha most nem foglalkozik ezzel, akkor később sem fogok soha kapni :( Biztos ismeri is ezt a hagyományt, mert a legjobb barátja májuskosarat adott a barátnőjének. Elmondjam neki, hogy rosszul esett? Vagy kár ilyenen fennakadni és csak én reagálom túl?

(még csak szóban sem mondott semmit)



2017. máj. 1. 17:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Mi az a májuskosár?

24L, 3 éve kapcsolatban

2017. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Reklamalj az ENSZ-nel, te kis unatkozo fiucska.
2017. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd neki,ha itt a gyiken panaszkodsz abból biztos tudni fogja,hogy szeretnél egy retkes kosarat.
2017. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Költőnő? ***** válasza:
94%
Attól, hogy vki hallott már a hagyományról, nem biztos, hogy követendőnek is gondolja. Ha szeretnél májuskosarat akkor jelezd
2017. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
En eleg erosen falurol jottem, de kb. itt GYK-n hallottam errol eloszor. Ennyi erovel te miert nem adtal neki eloszor, ha szeretnel tartani egy tobbeknek teljesen ismeretlen hagyomanyt? Meg lehet mondani, hogy tessek, dragam, ez egy majuskosar, mi a szulofalumban ezt adjuk majus elsejen. Hogy tetszik?
2017. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Kajak mi az a májuskosár?
2017. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Mondd el neki h ez fajt, hogy neked ennyire fontosak a hagyomanyok. gondolom husvetkor is kutbol locsoltak vodorrel es termeszetesen szuzen fogsz ferjhez menni...
2017. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Mindketten ugyanabból a pici faluból származunk.

[link]

2017. máj. 1. 17:32
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, húsvétkor sírtál, hogy a legények nem egy vödör jeges vizet öntöttek a nyakadba?
2017. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha ezen fennakadsz meg is érdemled. Én soha életemben nem kaptam még ilyen, nem is tudtam, hogy van ilyen. Nem kell minden csip-csup ünnepből hatalmas felhajtást csapni. Inkább örülj, hogy ma nem kell dolgozni, együtt lehettek nyugiban.
2017. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!