Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 5 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 5 év után is, ha meglátom az exemet az új párjával, élőben vagy interneten még most is nagyon rossz érzés? Nem tudtam lezárni, de ennyi idő után ez nem normális. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hogy fogadjam el,hogy már ő nincs?


28/N


2017. máj. 1. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Van neked párod? Ha van, akkor gond, viszont ha nincs, akkor talán ez lenne a megoldás.
2017. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs, volt azóta több is,de egyik sem volt az igazi..
2017. máj. 1. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán pont ezért. Amit érzel, az egyszerű irigység, mert ő boldog párkapcsolatban van azóta is, neked meg nem jön össze.
2017. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, bár nem 5 évig. Egy olyan szakítást, ahol komoly érzelmek voltak, nagyon nehéz elfogadni. Persze közben lehet, hogy lesz párod, de ahogy abban a kapcsolatban valami nem stimmel, rögtön a régi jut eszedbe és egy olyan megoldással akarod helyettesíteni.

Nekem most ma volt szakításom, de eddig minden jó volt, nem volt semmi gond és az exem abszolút nem is jutott eszembe, viszont ahogy vége lett, rögtön ő jött vissza és vágyat érzek arra, hogy egy olyan kapcsolatom legyen, ez egy nagyon kemény dolog.

2017. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keresed az igazit?
2017. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!