Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szünetben" mással is voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szünetben" mással is voltam, akkora baj ez?

Figyelt kérdés

Szétmentünk 4 év kapcsolat után, majd fél év múlva újra összejöttünk, nagy a szerelem. Nagy baj, hogy közben nekem más is volt, míg külön voltunk? Én éltem az életem, csajoztam, kicsit kiéltem magam, de aztán rájöttem, hogy valójában KIT is keresek.


Kicsit összevesztünk, mert szerintem nincs jelentősége, én direkt nem is faggattam őt erről, hiszen szerintem nem rám tartozik, kivel feküdt össze. Ő viszont teljesen kiakadt tegnap, hogy én tulajdonképpen megcsaltam. Pedig nem. FŐleg a szakítás után vetettem bele magam az ismerkedésbe.


Mivel tudnám megnyugtatni? Ő 23 éves, én 26 (F).


2017. máj. 1. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Neki nem volt senki ezidő alatt?
2017. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy "főleg" a szakítás után? Egy kicsit előtte is? Mert akkor jogos, csak nem tudom, minek jött veled újra össze
2017. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, de engem nem zavarna, ha mással is volt, mármint persze nyilván, nem a legjobb érzés elképzelni bárkivel, de nem voltunk együtt...


Úgy értem, hogy szakítás után elkezdtem nagyon ismerkedni, aztán szép lassan abbahagytam. A kapcsolat alatt nem csaltam meg, hűséges típus vagyok. Nekem Ő a Nő. Nem véletlen jöttünk össze újra.

2017. máj. 1. 20:24
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

"de engem nem zavarna, ha mással is volt,"


Mert nem szereted őt, vagy nem eléggé. Mivel ő szeret téged, felkúrta magát, még ha nem is jogosan...kérdés, hogy tulajdonképpen mi a fészkes fenét akarsz te ettől a szerencsétlen lánytól?

2017. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1. De hát szakításban voltunk ( á la Jóbarátok)

2. Basszus, csak néztem. Pont most esett meg velem is egy ilyen, még a négy év is stimmel. Csak ott én voltam az új lány. Jó az életkor meg a nyelv nem stimmel. Hát ha fél évig külön voltatok szerintem nem megcsalás, új kapcsolatot kerestél. De azt hiszem az én véleményem itt nem sokat számít, ha öt bántja a dolog.

2017. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azt bánja hogy nem csinálta ő is ezt. Azt hihette hogy otthon a 4 fal között gondolkodtál fél évig ahogy ő is tette.
2017. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem ismerkedett, mert amúgy gyönyörű lány, a kapcsolatunk alatt is volt jó pár próbálkozó nála, de ezeket lepattintotta mindig. Ebből gondolom,hogy amíg külön voltunk, talán valakivel ő is jól érezte magát ,biztos vagyok benne, hogy bombázták rendesen. Ezért talán nem jogos a kiakadása.
2017. máj. 1. 20:41
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Mintha csak a saját exemet hallanám :D Az, hogy ő kivel meg mennyivel volt, amíg nem voltunk együtt, az nem számít, meg semmi közöm hozzá, de akivel én voltam eggyel a szünetünk alatt (ami szakítás volt, csak később bizonyult szünetnek), azt nem tudta megemészteni... hiába, a kettős mérce. :D
2017. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 CascaraLover ***** válasza:
86%

Szerintem nem jogos a lány részéről, hogy durcizik. Szerintem. Ha 1-2 hét szünetről lett volna szó, érthető lenne a reakciója, de fél éves szünet alatt mit várt?

Tudod a te véleményed is meg lehet érteni, igazad van, hogy jobb róla nem beszélni és talán tényleg nincs is közötök egymás kis kalandjaihoz, mert bizalomromboló hatása lehet. Ha nem tudja ezt megemészteni, akkor el kell fogadnod. Női agyammal át tudom érezni az ő érzelmeit is teljes mértékben. Nagyon nehezen visszaszerezhető a bizalma szerintem, csak türelmesnek kell lenned hozzá.

2017. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A nők azt szokták mondani (némelyik, nem mind), hogy nekik a szexhez érzelmek kellenek. Nos, ha ő megtudja, hogy te más lányokkal voltál, akkor ugye abból indul ki, hogy szerinte érzelmek kellenek hozzá, VAGY éppen az, hogy őt nem szereted eléggé. Talán ezért akadt ki. Megoldás? Egyénfüggő. Majd megnyugszik, te pedig addig minden lehetésges módszerrel mutasd neki, hogy őt szereted.
2017. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!