Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tul sok a bonyodalom, inkabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul sok a bonyodalom, inkabb elmenekultem. Jo ez igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott (volt) egy 5 eves parkapcsolat, ami elegge hanyatlott. Sokat voltunk kulon, ezert talaltunk egy olyan munkahelyet egy eve, ahol mindketten dolgozhatunk eleg jo pozicioba. De egyre rosszabb lett a kapcsolatunk. Na de... dolgozik ott egy "srac". Nem hittem volna rola eleinte, hogy komoly pozicioban van. Nem firtatta, mindig a tobbi munkassal dolgozott. Ot nem mutattak be. Aztan... kiderult, hogy azert hagyjak "beken", mert beteg a felesege. Es nem beszelt senkivel. Ezt a tavolsagot meg is tartottam. Aztan beszelgettunk. Nehany szavakat, o tanitott minket. Szinte mindent tole tudunk. Aztan ra erkezesunk utan egy honapra meghalt a felesege. Jo ideig nem is jott dolgozni. Majd visszajott. Nagyon maga alatt volt es velunk szemben igen ellenseges lett. Beszeltuk a baratommal, hogy o egy igen eros "bastya" nekunk. Igy mi is kicsit bekemenyitettunk (nem vele szemben, vele nem beszeltunk). Aztan kiderultek a dolgok miert is volt olyan, munkahelyi konfliktus, nem szamit... a lenyeg, hogy ismet elkezdtunk beszelgetni. Nem kerdezoskodtem. Aztan szepen lassan megnyilt. Aprankent mondott el mindent a felesegerol, a helyzetrol, az eleterol. Egyre tobbet beszeltunk. Szinte mindent velem beszelt meg. Belegondoltam, mi lenne, ha... de van egy kisgyerek, en veluk nem tudok banni... es egy "olyan" csaladba be se tudnek illeszkedni, mert a csaladja... nem hiaba van egyedul... viszont szereti oket. Ami evidens is. Azt sem tudom, hogy o mit akar... Aztan azon vettem eszre magam, hogy ideje lelepni. Kilepni a parkapcsolatbol, a munkahelyrol, az egeszbol. Kezdtem besokalni a problemaktol, a helyzettol. Kaptunk 3 nap szunetet a munkahelyen a baratommal. En a szuleimhez hazamentem. A baratom nem tud semmit, o is a szuleihez ment haza kicsit. Igy szoktuk. Csak fogy az ido. Es en azt latnam jonak, ha uj varosba koltoznek, uj emberek kozt lennek es uj eletet kezdenek. Ugy erzem, hogy ez nekem tul sok es "nem birom el". Ti hogy tennetek tisztaba a helyzetet?



2017. máj. 1. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Másnak a gondjait minek veszd a nyakadba? Lehúznak csak! Ha nem tudod egyértelműen hárítani,költözz el,kezdj új életet,de jegyezd meg:Senki terhét nem cipeljük!
2017. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a kollegeaddal. A parkapcsolatod idealis. Te felsz az rlkotelezodestol,azert akarod tudat alatt eltavolitani magadtol s baratod. Tudatosan javitsd a kapcsolatod,kedveskedj neki. Figyeld magad. Talalj ki programokat,sportoljatok egyutt!


Olvasd el: Susann Forward: Mergezo szulok c. konyvet!


N

2017. máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy flnőtt mód leülök a párommal, és komolyan megbeszélem vele, nem lelépek valami zavaros szarsággal, ő meg csak les, mint Rozi a moziban.


Mondjuk!

2017. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leirtam, hogy a kapcsolatunk nem idealis. Nagyon sokszor probaltam vele beszelni errol szepen, csunyan, de mindig leorditott. Raadasul ki sem akar mozdulni a hazbol... fiatalok vagyunk, 25 evesek, es 5 evig miatta alig mentem valahova, mert ha o sem, en sem... jatekfuggo... na mindegy, sorolhatnam a problemakat nala... a lenyeg, hogy ez mar ugy sem lesz jobb...
2017. máj. 2. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!