Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok önző, szex után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok önző, szex után megfordul, alszik, ti befejezitek magatoknak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem volt onzo parom es en sem vagyok az.

Amennyiben olyannal hozna ossze az elet, akinek az eleg ha csak neki volt orgazmusa, akkor azt a kapcsolatot rovidre zarom.

2017. máj. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Én vele fejezném inkább be a kapcsolatot! Most nem azért de sokat elárul valaki jelleméről ha így viselkedik a szexben. Mert ha előre tisztázva van hogy most ez az este az egyik félről szól az úgy oké. Legalábbis velem volt hogy mondtam a páromnak most csak én szeretném őt kielégíteni és nem kértem viszonzást, de ez egy letisztázott szitu volt. Viszont így hogy Te igényelted volna milyen ember az aki megfordul és alszik? Hát én páros lábbal rúgnám ki az ajtón.
2017. máj. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... nem. Önző ember nem lenne a párom, az első ikyen alkalom után lapátra tenném.
2017. máj. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Még sosem volt önző partnerem. De ha lett volna, befejezném magamnak, majd ha ez rendszeres, akkor igencsak rövidre zárnám a kapcsolatot. Nekem fontos a minőségi szex, ebbe pedig az én orgazmusom is beletartozik (és engem ugyan nem kell sokáig gyömöszölni, igazán nem vagyok nehéz eset, aki engem nem elégít ki, az konkrétan nem is akar- az meg nekem nem fér bele a párkapcsolatról alkotott képembe).
2017. máj. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
85%
Eddig minden partnernél alap volt, hogy ha vmiért nem sikerül vkinek, akkor arra tekintettel van a másik. Úristen, el sem tudom képzelni az ellenkezőjét.
2017. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, valahogy sosem a "mindegy ki, csak legyen valaki" alapján kerestem párt és sosem voltam annyira elkeseredett, hogy az első szembejövő sutyerákkal összejöjjek, szóval nem volt ilyen önző partnerem. Lapátra is tenném, nem csak a szex miatt, hanem amiatt, amit ez a viselkedés elárul a jelleméről.. Csupa jóra lehet egy olyan alaktól számítani, aki ennyire nyíltan leszar.
2017. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nalunk nem onzo a parom hanem hqmar megy el es sokszor nem is megy tobb alkalom neki. Egyszeruen ennyi az igenye. Ha visszafogja magat szex kozben (egy kicsit visszabbvesz q tempobol) akkor is hamar elmegy, igy volt mar ra pelda h csinaltam magamnak, de sokszor hozzam szokott bujni.
2017. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
70%

Legalább jó feszíteni a fullos BMW-jében ?

Mert ha még pénze sincs akkor tényleg egy hülye vagy XD


27/F

2017. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Nekem szerencsére nagyon aranyos párom van!Sokáig csókolózunk,miközben robbanásig simogatjuk egymás nemi szervét.Aztán elkezdem szopni finoman,minek hatására ráültet a szájára és minden nyílásom lefetyeli én pedig szétszopom a farkát.Aztán ledob magáról és nyársra húz.Sokszor leáll,mert el akar durranni neki,de néha elég tőlem egy rossz mozdulat és már lövell is.Ilyenkor gyorsan a számba veszem,hogy mégjobb legyen neki.Aztán ha nekem még nemsikerült a csúcsra jutnom,akkor vagy kinyalatom magam,vagy a vibrimmel közösen a párommal befejezzük....

27/L

2017. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kapcsolatot fejezem be. Ne viccelj már, ki maradna ilyen pasival????
2017. máj. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!