Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt és kb 3 hónapja lakunk együtt. Az utóbbi másfél hónapban eléggé megromlott a kapcsolatunk. Úgy éreztem h kihasznál csak arra kellek h megcsináljak neki mindent, kiszolgáljam. Ha nemet mondtam csak a megsértődés volt meg a vita. Szex sem volt már egy hónapja. Egy hete addig fajultak a dolgok hogy már összeszedtem a cuccaim h elmenjek. Ő természetesen nem engedte beszélni akart amit meg is tettünk. Mondtam h nekem ez nem buli. Már nem úgy éreztem magam mint a barátja inkább csak lakótárs. Azóta látom rajta h többet foglalozik velem.
2017. máj. 2. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel ev utan mar fos a kapcsolat, akkor ideje tovabb allni.
2017. máj. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most megint elkezdte a hülyeségeit. Ma elment dolgozni én rendberaktam a lakást csináltam enni de ez nem elég most menjek és melegitsek neki. Mondtam h nem. Erre megsétrődik. Egyre kevesebb a türelmem.
2017. máj. 2. 00:53
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Abból, amit elmondtál, kb. csak az jön le, hogy a barátnőd megkért, hogy melegíts neki kaját, te meg megsértődtél erre, mert csak kihasznál. Bocs, ha most azt várod, hogy vad idegen emberek ítélkezzenek a lány felett ennyi infó alapján, az úgy eléggé alaptalan lenne.
2017. máj. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, elment dolgozni, hazajött, lehet alig áll a lábán,

szépen, nem követelőzve megkér, hogy melegíts neki kaját.

Há' komolyan mondom, én ebben semmi rosszat nem látok.


Az, hogy nincs szex, számos dologra utalhat.

2017. máj. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Kerdezo,ha szingli lennek,azonnal koltozhetnel. Nekem annyira tetszik a haziassagod.


Az erthetetlen viszont,miert nem szexel ilyen kedves pasival. O.O


N

2017. máj. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szex sem volt már egy hónapja."


nem is olvastam tovább.

nálam is ezzel kezdődött.

próbáltam megmenteni a dolgot, változni stb...de itt ment el a hajó. ha szex nincs, vagy csak cseszett ritkán, az mindig rosszat jelent.

Üljetek le, beszéljétek meg. De készülj,m mert gyanus hogy ennek szakítás a vége.

2017. máj. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát sértődjön meg... játszmázás legyen az ő gondja!


Ha ilywn friss kapcsolatban elmarad a szex, akkor nem tudom mit lehetne kezdeni. Zsarolgatás és bűntudatkeltés nem fog használni. Ha valamit szeretnél, azt asszertíven!


De leginkább a szakítás lehet hasznos, mert mi a francnak maradjatok együtt??

2017. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 hónap után ilyenek vannak???

Kalap kabát!

2017. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!