Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem páromnak fontosabb a munkája és a hobbija. Szerinte normális ha csak hétköznap esténként vagyunk együtt. Néha én is csatlakozom hozzà hétvégente mikor csak hobbizik. Többször mondtam neki többre vágyom, törődésre és minőségi időre. Nem érti miért mert neki ez így jó. Mostanàban egyre többet gondolok az egyik barátjára. Itt lakik a tàrsasházban szóval elég sűrűn látom. Sokszor fantáziálok is róla. Nem, nem akarom megcsalni a párom. Egyszerűen magányosnak érzem magam. Ezt is mondtam neki és ezt sem értette. Mert hogy miért nem jók a külön programok hétvégente? Miért nem találom fel magam? Vannak hobbijaim de vele is szeretnék együtt lenni. Az első egy évben normálisan állt hozzám nem volt ilyen akkor.
2017. máj. 2. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy tiszteletben tartod a hobbiját, foglalkozzon vele nyugodtan, de neked, sőt a kapcsolatnak szüksége van a közösen eltöltött időre, akár csak leültök a kanapéra beszélgetni, akár elmentek kirándulni, akár szeretkeztek - ha nem hajlandó beletenni az energiát a dologba, akkor ki fog ábrándítani saját magából és annak sajnos szakítás lehet a vége.

De ne csak utalj rá: mi ilyen egyszerűen működünk - mondd meg konkrétan, akkor felfogja, aztán meglátod mit fog lépni.


Tudom, én is naphosszat ellennék a hobbimmal, úsznék könyékig az olajban meg a benzinben, de ha az embernek fontos a társa, akkor úgy alakítja a dolgait...


31F

2017. máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elmúlt fél évben többször elmondtam neki mire vágyom. Úgy érzem nem érdekli. Legutóbb a szex helyett a hobbiját választotta, mert hogy utána is jó lesz az. Mikor felhoztam neki utólag annyit mondott azt hitte csak vicceltem vele. Sose vicceltem azzal hogy szeretkezni szeretnék vele.
2017. máj. 2. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Szex helyett a hobbit? Őőőő...


Melyik korcsoport vagytok? A hobbit is megkérdezném, de az már túl indiszkrét lenne.


Figyi, lehet olyan, hogy valakit már nem annyira hoz lázba a másik és csökken az alkalmak száma. És ez akár huszonévesen is előfordulhat.

De ha konzekvensen nem veszi figyelembe az igényeidet és nem hajlandó reagálni rájuk, akkor meg lehet próbálni a beszélgetést és a ráhatást ameddig a türelmed/kitartásod tart. Ha meg kiderül, hogy javíthatatlan a dolog, akkor így járt, elrontotta.

2017. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!