Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti mit éreztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mit éreztetek volna és, mit mondanátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Mész a városban a barátnőddel és egyszer csak megáll előttetek egy férfi aki köszön a párodnak és szinte azonnal lép felé és átöleli, amit a barátnőd tétovázva viszonoz, kicsit zavarban is van, de azért mosolyog. A srác adott neki 2 puszit, megsimogatta a hátát, megdícsérte,hogy milyen jól nézki az új haja és "jajj dejó", hogy találkoztak. Utána a pasas feléd fordul kezet akar veled fogni és megkérdezi tőletek, hogy hova mentek, merre tartatok van e programotok, mert ha nincsen akkor " elrabolná" a barátnődet. Megszeretné egy hívni egy kávéra és kicsit mesélnének egymásnak.


A barátnőd nemet mondott, mert együtt voltatok és nem is annyira akart a fiúval maradni.


Az első kérdésem az lenne,hogy ti mit reagáltatok volna?


Mit mondtatok volna?

Zavart volna titeket a srác nyomulása..?


Amúgy a férfi egy régi oszt.társ akivel nagy ritkán beszél a barátnőd még facebookon. De ennyi!


2017. máj. 2. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy ilyen helyzetben érdemes balhét csapni, a barátnőd reakcióján egyértelműen látszott, hogy neki ez kínos, kellemetlen, nincs is hozzászokva, és abszolút nem viszonozza ezt a közelséget. Mondjuk ha én lettem volna a helyében, az első dolgom, hogy bemutatom neki a páromat.
2017. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

hát azt feltételezném, hogy vagy egy ex, vagy egy régi jó barát akivel elég jóban voltak, vagy a srác lát többet a dologba

de nem kapna el a féltékenységi roham, simán kezet fognék vele, bemutatkoznék és közölném, hogy bocs de most a barátnőm nem ér rá és mennénk is tovább


24F

2017. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hú engem rendesen felk..rt a srác. Tapló volt nem is vett rólam tudomást először. A barátnőm viszont tényleg zavarban volt és sajnáltam is kicsit,az ölelést sem igazán viszonozta. Viszont amikor odébb állt a fickó a barátnőm vidáman mesélte,hogy egy volt oszt.társ és nagyon kedveli havonta 1x dumálnak egy jót.


Kicsit bökte a csőrömet,hogy tapizza a barátnőmet. Túl sokáig ölelgette. Nem szoktam ezt meg :D

2017. máj. 2. 11:51
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs mire balhét csapni vagy aggódni bármin is. A barátnőd nem viszonozta a kávét és zavarodott is lehetett a szituációban.


Valszinűleg a srác alapjáraton egy ilyen közvetlen fajta, ami lehet másnak már inkább túl sok. :)

2017. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes balhézni, mivel a barátnőd nem tett semmi rosszat. De azt igen nagy bunkóságnak tartom, hogy együtt vagytok éppen és elmenne a csajoddal kávézni? Akkor mondta volna, hogy van e kedvetek meginni egy kávét, vagy a barátnődnek, hogy egyszer majd beszéljenek meg egy talit.
2017. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A barátnőmben nagyon megbízok, nem is gondoltam volna,hogy köze van a sráchoz. Nem őt akartam ebben a dologban "bántani". :) A párom kis nyuszi mindenkivel :D


De ez a srác kicsit túlzásba vitte a dolgokat. Szerintem tök egyértelmű volt, hogy együtt vagyunk. Fogtam a párom kezét és tudta is a srác,hogy foglalt a barátnőm. Mert említett állítólag a fiúnak amikor dumáltak. Akkor meg? :D


Én nem akarom kisajáítani a páromat, nagyon örülök neki,ha másokkal is barátkozik és szeretve van:D

De..szerintem ne taperolják és simogassa a haját " hű de szép a hajad " "gyönyörű vagy" felpofoztam volna a csávót. A barátnőm meg "kö...kö...kösz..köszi" :D

2017. máj. 2. 12:01
 7/16 A kérdező kommentje:

Na..ja! Szerintem is bunkóság volt,hogy "elrabolta" volna a barátnőmet. Persze engem nem akart volna meghívni, de..akkor is. Az egész abszurdum, nem értem hogy gondolta a srác.


A barátnőm mondta,hogy nem ezért és ezért. Én csak csúnyàn méregettem és szóltam neki,hogy már programunk van.

2017. máj. 2. 12:06
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a srác részéről volt taplóság, már csak amiatt is, mert téged nem ismert.

Volt osztálytársnőmet nem így köszönteném, ha először találkoznék az új párjával, pont az ilyen félreértések elkerülése végett.

Fordított esetben nekem is feltűnne, de azért ezen kár felidegesíteni magad.

2017. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Persze igazatok van, nem is éreztettem a barátnőmmel,hogy felb...ott a srác viselkedése. Csak nem szoktam meg ezt, nem vagyok alapvetően féltékeny típus. De akkor előjött belőlem egy pillanatra a vadàllatt.
2017. máj. 2. 12:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Úriember ilyenbe nem megy bele. Ebben a helyzetben a nő feladata, hogy elegánsan leszerelje az illetőt (és esetleg későbbi időpontot ajánljon). Mégiscsak az ő ismerőse.
2017. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!