Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Észre veszitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Észre veszitek ha rezeg a léc alattatok?

Figyelt kérdés
Például ha a barátnőtök mindig szól, hogy ő úgy érzi el van hanyagolva, nem érzi hogy szeretnétek, kevés a szex, fontosabb nektek a hobbitok, a munkátok, kijelenti ha nem változtattok, akkor elhagy titeket, elege van. Ti tesztek azért, hogy ez változzon? Mit éreztek ha a barátnőtök kijelenti elhagy titeket ha így folytatjátok? Szeretitek a nőt, viszont nem tudtok egyensúlyt tartani.
2017. máj. 2. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

én amikor ilyet hallottam próbáltam tenni azért, hogy jobb legyen, de volt olyan, hogy nem mondta én tudtam, hogy így van...mert besokalltam...

próbáltam kedves lenni, odaadó és hisztit kaptam cserébe, és egy idő után már sok az amikor csak lefele húz a másik

amikor bedobod magad, mert a másik kért korábban valamit és neki annyi marad meg az egész napból, hogy a nap vége nem volt tökéletes, mert elfáradtál az azért odabax...

én az egyik kapcsolatomban már vissza menekültem a játékokhoz, mert bármit tettem sehogy nem volt jó, akkor legalább máshonnan kapjak egy kis jót...de ez több hónapnyi lehúzás után, megbeszélni nem tudtuk, mert egyből hiszti lett, hogy "ő nem ilyen", amikor meg elismerte, akkor meg "tudom, de nem tudok rajta változtatni"

nem is tudom miért nem adtam fel akkor, miért voltam hülye kitartó és próbálkoztam tovább...

igaz én akartam 2x szakítani, de azt mondta mind2 esetben, hogy lesz változás, ami persze tartott napikig, hetekig aztán megint ugyanaz a nóta...


24F

2017. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha a nő nem hisztizik? Nyugodtan, normális hangnemben mondja ezeket? Mindent megkaptok a nőtől, szeretetet, gondoskodást, szexet, mindent? Ennek ellenére mi az az ok ha elhanyagoljátok és mégsem tudtok, mégsem akartok változtatni?
2017. máj. 2. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:

#2:

én olyan vagyok, hogy még rossz körülmények között is próbálom rendbe tenni a dolgokat...de itt a problémák nagy részét el sem mondta nekem, mint utólag kiderült...

kapcsolatban meg olyan vagyok, ha boldoggá tesz a másik, akkor én is próbálok mindent megtenni érte...


ismertem egy párt ahol a csaj azért ment félre, mert "minden túl tökéletes", tehát a srác mindent megadott neki, kedves volt szerette...

szóval vannak furcsa gondolkodású emberek...


sokak meg nem akarnak megválni a hobbijuktól, nem fontos számukra annyira a másik, hogy lemondjanak 1-1 hétvégi sörözést a haverokkal, ami már X éve hagyomány, csak azóta már ugye nem szinglik...


meg sokan belekényelmesednek a kapcsolatban, ráunnak a másikra meg hasonlók...

2017. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy jogosnak tartom-e a kritikát, vagy sem.

Ha úgy látom, hogy jogosan akar többet, akkor természetesen változtatok, de ha úgy érzem, hogy elég időt/figyelmet szentelek rá, csak ő telhetetlen, akkor nem fogok változtatni, sőt, magamtól lelépek, meg se várom, hogy elhagyjon.

2017. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Viszont jó okom volt rá, hogy kevesebbet foglalkoztam vele, nagyon sok dolgom volt akkoriban, semmire nem maradt időm. 9 tantárgy az egyetemen, zh-k, beadandók, beugrós labor minden héten. Persze neki fogalma sem volt arról, hogyan működik ez, mert életében nem járt egyetem közelében sem, neki a tanulásról alkotott képe az az esti iskola volt, ahová 2 napot járt egy héten. Könnyebb volt engem szapulni. Aztán meg is csalt.
2017. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sosem volt ilyen, mindig őszintén tudtunk beszélni arról, hogy mit szeretnénk a másik féltől, és nem nyavajgással tudattuk azt.

Miután azt beszéltük meg, hogy mit szeretnénk, konkrét szituációkban az érzelmeket-szükségleteket-kéréseket, így pontosan tudtuk, hogy mi lesz a konszenzus a vita végén :)

Asszertív kommunikáció talán segíthet... 😉

2017. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, és tényleg helyzetfüggő... lehet, hogy a leghasznosabb végül egy szakítás lesz, lehet hogy nyitott kapcsolat, tehát ilyen extrém dolgok is előfordulhatnak papíron, aztán mindenkinek megvannak a szükségletei. Aszerint kell gondolkodni, hosszú távon.

Ez azért elég szélsőséges példa volt termézetesen

2017. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!