Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Mielőtt járni kezdtünk nagyon jó barátok voltunk és nem sokkal mielőtt összejöttünk volt egy lány aki tetszett neki, de úgy döntött nem próbálkozik nála, mert alig ismeri és csak a családját bírja nagyon beleértve a csaj bátyjait, akikkel jóba van. Aztán rájött, hogy engem szeret, nekem is tetszett már régóta titokban ezért összejöttünk. Minden jól alakult, de kb. 4 hét után elmondta, hogy ez a lány szembe jött vele az egyetemen és kicsit megijedt, megfordult a fejében a mi lett volna ha... aztán amikor mondtam, hogy ez nekem rosszul esik azt mondta, hogy én vagyok a fontos neki és ez csak fellállángolás. Sokáig minden rendben volt, de nemrég voltunk egy buliban, ahol ott volt a csaj is ( sajnos közös a baráti társaságunk...) A barátom szinte végig velem táncolt a csaj meg minket bámult és próbálta kiprovokálni, hogy a barátom felkérje ( direkt az útjába került). De a barátom direkt nem kereste a társaságát és nem kérte fel. Amúgy nekem ez fel se tűnt, hogy minket bámul... a barátom mesélte utána és azt is elmondta, hogy a buli után elgondolkodott kicsit a csaj miatt, de velem akar lenni, őt alig ismeri, nem azt érzi iránta, amit irántam. Én eléggé kiakadtam, hogy már másodszorra jön elő ez a lány, és mondtam is neki, de nem szakítottam vele, mert ott akkor sikerült meggyőznie és szeretem. Viszont nagyon kezd elegem lenni ebből csajból meg abból is, hogy amikor már asszem minden rendben, megint történik valami ami miatt nem tudok megbízni a barátomban, viszont mint írtam szeretem és azt akarom, hogy jó legyen a kapcsolatunk. Ti mit tennétek? Bíznátok benne?

2017. máj. 2. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha mind emlegeti a csajt,akkor ő se tudja mit akar.Mond meg neki h neked rosszul esik h mind emlegeti,és döntse el mit akar,vagy

te vagy ő ez nem fer veled szembe.De ha igazán szertne,mindegy hogy hányszor lássa a csajt nincs az hogy csak egy fellángolás,ez azt jelenti hogy vonzodik még a csajhoz,ezt beszéld meg vele mást nem tehetsz

2017. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Adj neki egy kis időt, hogy kitalálja, mit akar és mit érez, de tudasd vele, hogy ez neked egy kellemetlen és nehéz helyzet, amit le szeretnél zárni valahogy.

Én mindenképp megpróbálnék bízni benne. Az szerintem jó jel, hogy nem titkolja, hanem elmondja a dolgokat, ezt próbáljátok megtartani.

2017. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden buliban van egy ilyen büdös k***a, aki kelleti magát és nem bírja elfogadni, hogy foglalt az adott férfi. A barátod meg nem véletlenül figyelt fel a bámulására, mert érdekli a lány. Nekem kicsit ebből az egeszből az jön le (egész este veled táncol de a végén mégis megemlíti, hogy elgondolkodott rajta), szeret játszadozni és féltékennyé is akarta tenni a leányzót. Bizonytalan (menne is meg maradna is). Várnék még egy két közös bulit (vagy eseményt, ahol a nőci felbukkanhat, akár fizikailag, akár szóban), a tudtára adnám, hogy ez nekem rosszul esik. Aztán, ha nem változna valaszút elé állítanám és megmondanám neki, ne szórakozzon velem, mert ahhoz még nagyon friss a kapcsolatotok, hogy az alapját ilyen szarságokkal romboljátok. Választania kell es utána nem ér ide-oda kacsintgatni.
2017. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gerinctelen a hapsi. Hidd el ha a csaj elkezdene jobban nyomulni lepattanna.

Allitsd valaszut ele, se szo se beszed

2017. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha nekem ebből az jött le hogy a csaj a pasidra hajt és a pasidat sikerült megingatni megpiszkàlni màr felis figyelt rà neki ez elég!Sztem a pasid nem szerelmes beléd én nem huznàm az időt !
2017. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhet még! :) Már beszéltem vele, de már amikor elmesélte, hogy elgondolkodott mondta, hogy velem akar lenni és, hogy neki nem kell az a másik lány...Mikor megkérdeztem mit érez iránta, azt mondta maximum rajongást... aztán azt is mondta nem lesz több ilyen és szerinte megérdemli a bozalmat.
2017. máj. 3. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a rajongás intő jel.
2017. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj de ezt ên nem toleràlnàm az màs dolog ha egy sztàrért rajong mert azokért màs pasi is szokott !Én még sértésnek is venném hogy nem értem rajong jobban!
2017. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!