Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy éve együtt vagyok a párommal aki sok csalódás után tökéletesnek tűnik számomra. Szinte alig veszekszünk,megértjük egymást és nagyon összeillünk.Jövőre viszont döntenem kell a továbbtanulással kapcsolatban hogy hova megyek tovább. Régi álmom hogy a pécsi egyetemre de akkor viszont biztos hogy vége lenne.Nagyon messze van és munkája miatt ő nem költözhet el. De kihelyezett kara van egerszegen is ami elég közel van hozzá igy össze tudnánk költözni csak sajnos nem a legszínvonalasabb főiskola. Szerintetek megérné lejjebb adni az álmomból egy olyan személyért akit szeretek vagy hagyjak hátra mindent és költözzek el? Tudom hogy ezt a döntést nekem kell meghoznom de azért kíváncsi lennék pár véleményre hátha más is volt hasonló helyzetben
2017. máj. 2. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is a PTK-ra jártam, pedig budapest vagyok és a párom is, mi ki tudtunk egymás mellett tartani.
2017. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok *PTE, elírtam
2017. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És milyen gyakran tudtatok találkozni?
2017. máj. 2. 17:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A karrier kifizetödöbb, tehát inkább tanulj ahol szeretnél, és vagy kibírjátok távba vagy nem. Gondolj bele, ha 1x netalántán szétmentek, akkor bánni fogod, hogy nem mentél? És ezek után már tudod is a választ, saját tapasztalat csak nekem munkaügyben.
2017. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégente mindig hazajártam, nagyon nehéz volt, hiányzott, kimerítő volt az utazás, de nekem megérte, mert ő életem szerelme és ő is meghozta értem ezt az áldozatot, sokszor ő utazott le hozzám, így azóta is együtt vagyunk.
2017. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg levelező tagozat?
2017. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: én azt tudom tanácsolni, hogy menj el az egyetemre, ha ez az álmod. Ha a párod az igazi, ki fogtok tudni egymás mellett tartani és megerősödik a kapcsolatotok. Ha meg nem ő az igazi és nem akar így veled lenni, akkor jobb, ha most kiderül, mintha később jönnél rá és utána még bánhatnád azt is, hogy nem mentél el az egyetemre.
2017. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Gyógytornásznak szeretnék tanulni és ha jól emlékszem annak nincs levelező tagozata:/

Nekem azért nehezebb mert nagyon rosszul járnak buszok pécsre a barátomoz meg még annál is rosszabbul. Egy teljes nap lenne leutaznom több átszállással. Autóval se sokkal kevesebb. 4 évet igy nehéz lenne kihúzni

Első,tanulni volt így elég időd?

2017. máj. 2. 17:49
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :)
2017. máj. 2. 17:50
 10/17 anonim ***** válasza:
8.: sajnos nem volt annyi időm tanulni, mint szerettem volna, főleg, hogy sokkal nehezebb szakra is jártam, biztosan nagy könnyebbség lett volna egyedülállóként csinálnom, de nagyon szerettem volna a párommal együtt maradni.
2017. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!