Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves nő vagyok, alapjáraton is kicsit érzékenyebb az átlagnál, ezzel a párom is tisztában van..

Szerintetek az mennyire fér bele egy kapcsolatba, ha észre veszitek, hogy a párotok kedvelgeti az exe fényképeit és fordítva is? Engem zavar, főleg, hogy a legutóbb a nő kockás hasáról készült képet kedvelte, ami már csak azért is rosszul esett, mert az enyém közel sem olyan. Volt, hogy egy másik exe nevén szólított, megdícsér előttem más nőket, elmeséli hogyan szokta megnézni őket és még sorolhatnám. Azt mondja túl érzékeny vagyok.

De valóban, vagy az ilyesmi a többséget is zavarná?


2017. máj. 2. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csöppet sem tartom magam érzékenynek, de ez zavarna:

"Volt, hogy egy másik exe nevén szólított, megdícsér előttem más nőket, elmeséli hogyan szokta megnézni őket és még sorolhatnám."

Azzal mondjuk nincs gondom, ha megnéz vki más nőket, de ne akkor, amikor mellette vagyok és ne mesélje el.

2017. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Túl reagálod. Azon gondolom el se gondolkodtál még, hogy vajon miért az ex az ex?


Ne legyél gyerekes és féltékeny, a hisztiddel tönkre is tudod tenni a kapcsolatodat.


Az én párom is egyszer kétszer like-olja az exe fotóját...és? Nem a fb-ot kéne mérvadónak venni!

2017. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem reagálod túl. A párod egy alpári nagy bunkó! Minden pasi megnézi a nőket, de ne előtted ecsetelje már kit, miért, hogyan.
2017. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is eléggé bunkó a párod .. mi is néha megdicsérünk 1-2 férfit/nőt de nem ilyen szinten...
2017. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna és meg is kérdezném, hogy ez mi.

Tartják a kapcsolatot még? Szoktak beszélgetni?

2017. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Nem veszem mérvadónak, alapjáraton nem zavar, ha más nők képeot kedvelgeti, de az exe csak az exe. Rajtam meg van vagy 10 kiló súlyfelesleg, így méginkább zavart, amikor megláttam, hogy a nő 10/10-es testet kedvelgeti, jobb lenne, ha az ilyesmit a barátaival beszélné meg, nem velem. Csak pont ettől félek, hogy fölöslegesen hisztizek.

2017. máj. 2. 20:57
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"Rajtam meg van vagy 10 kiló súlyfelesleg,"


és mi akadályoz meg téged abban, hogy lefogyj? ne a kifogásokat gyártsd, hanem tegyél azért, hogy a te tested is 10/10-es legyen!

2017. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem szoktak beszélgetni, legalábbis tudtommal.

De volt már, hogy más nőnek is olyan üzenetet írt, hogy "milyen csinos vagy" és tudta, hogy ezt én is látni fogom. Nekem az ilyesmi egyáltalán nem esik jól.

2017. máj. 2. 21:00
 9/16 A kérdező kommentje:
7-es, rajta vagyok az ügyön.....
2017. máj. 2. 21:01
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

hat ha tadnad hany exem kedveli a kepeim csak nekem lapos a hasam bar nem aszt selfizem ha nem feljeb nekem a cicim az erosegem

es mostani pasim laikol-ja az exet mert baratok

es volt tobbszor regen ojan kapcsolatom h neha exe neven hivot de az veletlen mert nehez megsokni bar exenek kiseb mele volt

2017. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!