Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit nem tud az nem fáj?

Figyelt kérdés

Amit nem tud az nem fáj?

Az exeimet és a mostani páromat is faggattam korábban az exeiről, szexuális életéről. Igen, azért mert betegesen kíváncsi vagyok. Mindig olyan választ kaptam amire nem számítottam. Olyan dolgokat mondtak el amiket amúgy is titokban kellett volna tartaniuk ( főleg hogy tudták előre nem fog tetszeni a válasz nekem). Ezáltal sokakból kiábrándultam és csalódtam, mert nem néztem volna ki azokat a dolgokat belőlük. Úgy érzem jobb lett volna ha füllentenek. Mert akkor nem ártanak sem maguknak sem nekem hogy hèbe hóba felhozom ha feldühít valamivel. Nem szándékosan, de nő vagyok. Tudom nem éri meg a múlttal foglalkozni, de nőként elég nehéz. Csak én látom így ezt?


2017. máj. 2. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb az őszinteség, mint a füllentgetés. Még akkor is, ha olyat mondanak, amit nem akarsz hallani, de legalább tudod, hogy bízhatsz a másikban, nem hazudozik.
2017. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem nehéz. En nokent normalis vagyok, es sokakat ismerek meg magamon kivul.
2017. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
87%
Ez nemtől független dolog. Én is nő vagyok. Mindenkinek van múltja, mindenki hibázott/hibázik...Ilyenek vagyunk mind EMBEREK. Én úgy vagyok vele inkább tudjak valamiről, minthogy hazudjanak nekem. Igaz, lehet fáj, de legalább őszinték! Én ezt nagyon fontosnak tartottam mindig is. A másik, hogy az a lényeg veled hogy bánnak. Most azért mert előfordult hogy az egyik exével paraszt volt, nem jelenti azt, hogy veled is így lesz. Ezzel magadnak ártasz illetve megbánthatod a másikat hogy őszinteséget vársz el, de amint megkapod, mégse kell + még el is ítéled...
2017. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
hat egy baratnom is volt ugy h kiderult pasija volt pasival es az ki vagta a biztositekot nalla de nallam meg magasab ez a kuszob es hat voltunk is egyut szoval mindenkinek mas as zint
2017. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mert akkor nem ártanak sem maguknak sem nekem hogy hèbe hóba felhozom ha feldühít valamivel."


Hát kérlek... az a helyzet itten, hogy biza NEKED kell megerősödnöd és nem próbálni sértegetni a másikat a múltjával - csak mert épp fölment a fejvized.


Párkapcsolati kezdetnek az ilyen "faggatózások" előtt mondjuk nyugodtan elmondhatod nekik a te apró kis "piszkos titkodat" ERRŐL a szokásodról és akkor nem lesz semmi gikszer.

Ez a javaslatom.

2017. máj. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

A szeretet azt jelenti, hogy elfogadod a másikat a hibáival és a múltjával együtt. Hiszen az is ő volt még ha megváltozott is azóta.

Az sem normális, hogy betegesen kíváncsi vagy és olyan dolgokat akarsz megtudni, amiről előre tudod, hogy taszítani fog.

És mi az hogy inkább hazudjon? Ne derüljön inkább ki? Majd csak 10 év házasság után véletlenül?

Szerintem menj pszichológushoz.....

2017. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Te szerencsétlen, te kérdezgeted őket aztán most panaszkodsz hogy minek mondták el, meg miért nem füllentettek? Hát ez ugye csak vicc? Meg amúgy is mit érdekel mással mi volt, nem a múltban élünk.
2017. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok az, aki nagyobb múlttal rendelkezik ilyen téren. Mikor mostani párom kérdezgetett, csak visszakérdeztem, hogy biztosan akarja-e tudni a választ. Hazudni nem fogok, nyilván, de nem hiszem, hogy minden részletről érdemes lenne beszámolni a múltamból. Nem csaltam meg soha senkit, de volt tombolós időszakom, voltam korábban is nagyon szerelmes, mikor más jelentette számomra a világot. Nem éreztem, hogy ezt a másik arcába kéne tolnom, mivel fordítva nekem sem esne jól, ezért nem is kérdezek. Annyit kell tudnom, hogy tisztességesen viselkedett-e a múltban, számíthatok-e rá, igazán szeret-e. Minden más lényegtelen.
2017. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nekem közel sem volt ilyen durva a múltam. Nincsen olyan dolog amire nem lennék büszke, szóval így van egy kis különbség. Sok kíváncsi embert ismerek. Ez nem betegség! Részletezett olyan dolgot amit más eltitkolt volna. Így is egy titkot elmondott amit másoknak megígért.
2017. máj. 3. 08:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az derült ki róla,hogy terhes az exe tőle. Ennél lejjebb nincs.
2017. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!