Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne megoldani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne megoldani, ha még lehet?

Figyelt kérdés
Szóval együtt vagyok egy nővel 3 éve lesz lassan, az elején szépen indult, majd jöttek a pislogós problémák. Ez már a 3. kapcsolatom előtte 2x2 évig volt barátnőm. Mióta együtt vagyok az útólsóval elég sok minden megtörtént kettőnk közt. Meghalt a tesója és az apja..amit nem egyszerű feldogozni..és van amikor az ez miatti "rossz" kedvét v haragját rám"irányítja" pedig fülem farkam behúztam kb olyanon felhúzza magát, hogy rossz helyre raktam le a táskáját (táska mániás) ..eltörik egy ropi és szinte robbanásig feszül a levegő.. jár is pszichológushoz fél éve de én nem vettem észre változást.. viszont nála érzem azt h rá lehet számítani, nem csalna meg soha, olyan dolgok kezdték el érdekelni őt ami engem mindig is érdekelt.. a hobbija az lett mint amit én 15 éve csinálok.. szóval ez a része jó a kapcsolatnak.. viszont kb 1-1,5 éve nagyon sokat vitázunk és mikor kitör egy ilyen vita szinte átfordul az egész utálattá. Én egy higgadt, nyugodt, de azért határozott pali vagyok, de ilyenkor kész engem is kihoz a sodromból.. most már odáig jutottunk h szexelni nincs sok kedvem vele, számolom a napokat vissza h meddig leszünk együtt, mert külön élünk viszont sokat vagyunk együtt... és totál kényszernek érzem az egészet a családom szereti, faterom már az unokát mondogatja neki h csináljunk stb.. és ez engem is kilendít néha..h majd jön egy 4. nő akiben majd más nem tetszik v nem lesz ugyan olyan a szexuális libidónk, közös cél akármi.. megint futni a felesleges köröket, de itt meg ha vele maradok egész életemben csak gyötrődöm h lett volna jobb és lehettem volna sokkal boldogabb is, mert ugye ez az élet értelme h minden percben boldogok legyünk és úgy éljük azt ahogy nekünk tetszik, tudom sajnos ez nem így van. Nagyon sok kedv, életerő, ötlet és kreativitás van bennem amiket egy kapcsolatban tudnék hasznosítani, feldobni és varázsolni azt a nőt akit szeretek, mert ugye a férfi ragyogtatja a nőt és tőle lesz boldog...Volt már szakításról szó az én részemről kb 1 éve, de akkor jött az öngyilkos dumával, taknya nyála folyt, h nem tud nélkülem élni..... én 26 vagyok a barátnőm 32 éves. Mindkettőknek jó munkahelye van, jó fizetéssel itthon...

#boldogság #egy nagy kérdőjel
2017. máj. 2. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az a célod, hogy minden percben boldog legyél, akkor add fel a párkapcsolatokat, mert ilyen nem létezik.
2017. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha helyre akarod hozni ezt a kapcsolatot, érdemes lenne erről beszélni vele, elmondani a problémáidat, és hogy ez neked ez a kapcsolat fontos, ezért szeretnéd megtalálni vele a közös megoldást rá, hogy mindketten boldogok lehessetek. De ha ezek a beszélgetések rendszeresen veszekedésbe torkollanak, akkor érdemesebb lenne elmennetek egy párterápiára.

Ha inkább kilépnél, és egy másik nő mellett kezdenél új életet, akkor lépd meg mielőbb, ne húzd az időtöket feleslegesen. Az öngyilkos duma engem kiakaszt, senkinek sem hagynám sose, hogy ezzel zsaroljon.

2017. máj. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem pontosan ertem. Most szakitani akarsz vele vagy megoldani a dolgokat? Mert regebben irtad, hogy mar akartal csak fenyegetozott es ezert nem tetted meg. Noa ha valaki ilyen allapotba van az nem feltetlen azert mondja, mert fenyegetni akar, persze van benne az is, de lehet megtenne igy, hogy osszejottel a dolgok nala. DE! Ha csak ez miatt vagy vele akkor ne legyel, beszelj valaki kozeli hozzatartozojaval hogy figyeljen ra, vagy szolj a pszichologusanak, de ezert ne maradj vele! Olyan sajnos pedig tenyleg nem letezik, hogy minden perc boldogsag, es sajnos mar a huseg is egyre kevesbe ismert, szoval ezt is merlegelned kellene. Mindenkiben van hiba, ahogy minden kapcsolatban is, de tedd fel magadban a kerdest, hogy erte megerie? O az akiert a legszivesebben tenned meg? Szerelmes vagy meg? Ha igen akkor probald meg vele megbeszelni, ertesd meg vele, hogy ez igy hosszutavon nem megy.
2017. máj. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Aelet ertelme,hogy minden percben boldogok legyunk..."

Szep is lenne,ha ez barkinek is megadodna.Az eletben vannak boldog es szomoru idok.Ha nem szereted akkor szakits ennyi.Viszont ne gondold azt, hogy majd masik kapcsolatban elobb utobb nem merulnek fel problemak. Azert ha van szeretet ezeken is tul lehet jutni,ha nincs akkor mindig csak egyre nehezebb lesz.Ha szakitason gondolkodsz,akkor tedd meg,kar halasztgatni.

2017. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!