Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Betegesen felteken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Betegesen feltekeny vagyok

Figyelt kérdés
Parom nem epp a huseg mintakepe, mar ami az eddigi eletet es kapcsolatait illeti. Mi baratkent kezdtuk, majd fokozatosan haladtunk tovabb, ketszer probaltuk kapcsolatkent, mindketszer kudarcba fulladt - nem miattam, egyszeruen nem vett komolyan, inkabb volt ez se veled se nelkuled kapcsolat. 1 honapja mentunk teljesen szet, az utobbi "kapcsolatunk" alatt surun maszkalt egy etterembe, ami nekem is feltunt, engem soha nem vitt el oda - igazabol sehova - csak igerte, viszont sose lett belole semmi. Szakitasunk utan irkalt uzeneteket, hogy mizu stb, nem tudtuk igazan egymast joideje elengedni, igy azt mondtam beszeljuk at ki mit rontott el. Tegnap aztmondta o meg akar komolyodni mellettem,tudja h mindenben o a hibas, de szamara annyira hihetetlen hogy nekem o kell, es nagyon fel hogy megpattanok mellole, de nem tud igazan engem elengedni es valahol bizik hogy ebbol normalis kapcsolat lehet - eddig igazabol csak szenvedtunk. Na aztan felhozodott ez az etterem, hogy ott is van egy csaj akinek o nagyon kene, 20 evvel fiatalabb tole, de egyszeruen el engedi ha flortolger vele, beszelgetnek, de nem mozgatja meg, es nem akarna tole semmit, azt mondta nem csunya de nem akarja hogy egy ilyennel hirbe hozzak. Na itt elborult az agyam, ugye a noi megerzes... Kerdeztem h amiatt a csaj miatt nem vittel engem oda? Aztmondta nem, egyszeruen csak a tarsasag olyan h szereti oket (marmint az ott levo szakacsokat, pincereket) de nem tudnak viselkedni, o meg egyedul elhulyul veluk, de mellettem ne egessek. Mig egyutt voltunk, mielott elem jott folyton ott kajalt, odajart ebedelni, vacsorazni, es volt mikor hazahozott arra ment vegig kocsival es tett egy kort, h megnezz myitva van e es bent vannak e a baratai... Teljesen kiborultam, ahogy gondolkodni kezdtem, h lehet mintvegig bevoltam csapva es kitudja nem csalt e meg a csajjal, vagy epp nem kavarnak e mostis. Azt mondta ne aggodjak, o oszinten elmondta. Mikor meselni kezdett rola se ugymondta mintha nagyot akarna szolni, csak megemlitette hogy komoly not keres, ilyenekkel meg nem allna le, hogy tanulatlan stb. Szerintetek aggodnom kene? Komolyan remegek az idegtol. A kiscsaj eleg dekorativ 22 eves, fullsmink, plazacica alkat. En 27, es inkabb termeszetes mint full smink... A parom 42.
2017. máj. 3. 09:25
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
elnezest a hibakert, csak telefonrol potyogtem, nagyon gyorsan
2017. máj. 3. 09:29
 2/42 anonim ***** válasza:
0%

Hát te hülye vagy, minek kell neked 27 évesen egy 42 éves pasi, miért nem lehet a korosztályodnál maradni. Ha 15 év nem érdekli korkülönbségbe, akkor 20 se.

A ti kapcsolatotok egy picit sem volt kapcsolat.

2017. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes.
2017. máj. 3. 09:46
 4/42 A kérdező kommentje:
Dontsem mar el en, hogy hany eves ferfi kell nekem, es miert pont ot valasztottam.
2017. máj. 3. 09:47
 5/42 A kérdező kommentje:
Egyebkent ha meg mar a korkulonbseg: az en korom is sok neki, azt mondta emiatt nem tudott bennem bizni es komolyan venni, es most is attol retteg h lelepek egy fiatalabbal, aki tanult, penzesebb stb. En magam reszerol megnyugtattam, de tudom h az en korom is egy lelektani hatar neki elso perctol kezdve. Egyebkent en kozel 28 evesen marha fiatalnak tartok egy 22 evest, es ha a sajat fotoim is visszanezem, eg es fold voltam 22 evesen es most, hiaba hogy csak 5-6 ev. Sokat szamit.
2017. máj. 3. 09:52
 6/42 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai világban nem nagyon lehet tenni a féltékenység ellen. Elég csak itt olvasgatni, vagy máshol, bárhol, bármilyen médiában, hogy ez meg az csalja a másikat.

Hogy házas emberek csalják egymást szintén.

Ezért manapság már a bizalom, a valódi bizalom egy nehéz dolog. Főleg, hogy az ellenkező nemből vannak barátaink, ismerőseink. Szerintem ma már nem értékeljük egymást úgy, mint ahogy azt kellene. Ha úgy érzed, hogy volt okod a féltékenységre, akkor miért nem hagyod a francba?

Meg ahogy írtad, vége is van, nem? Akkor mit foglalkozol már vele?

2017. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

A rizsát nem olvasom el a féltékenységedre válaszolok.


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.


Nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


A szöveged első mondatára: akkor minek kezdtél egy ilyen emberrel? Többszöri próbálkozásra is kudarc?

Tudod, ami nem megy, azt nem kéne erőltetni!!

2017. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Ujrakezdtuk, mert o sem tudott felejteni es en sem. Hosszu kapcsolatai voltak eddig, majdnem vele koru nokkel, de nem mukodott, es megallapodni szeretne mar valaki mellett, viszont olyan regota volt maganyos es egyedulallo, hogy nehezen tudott mellettem ugy viselkedni, mint egy kapcsolatban, emiatt is mentunk szet. Tegnap beszeltuk at, aztmondta ez a ket kapcsolatfeleseg ami volr koztunk egy nulla volt, inkabb csak talalkoztunk hebehoba, ebben egyet is ertettunk, es azt mondta szeretne ezt komolyan csinalni. Elmondta o is az aggodalmait es en is. Na es ugy hozodott fel az ettermes sztori, amit pozitivumkent akart emliteni, hogy neki nem kellenek a futo kalandok, de megis nyomott hagyott bennem. Nyugtatgatott, de engem igazabol ilyenkor nem lehet. Mondtam neki, hogy barmikor ha menni akar menjen, csak szoljon, es ne a hatammogott intezze a dolgait, ne alazzon meg. Ennyit kertem. Aztmondta ne aggodjak, o nem akar menni, es mondta h lett volna alkalma massal lenni, de enis elegge leterhelem, es mindketten ismertek vagyunk a kornyeken, mindkettonknek felelossegteljes a hivatasa, aztmondta nem hozna magat olyan helyzetbe h azzal a csajjal barmit is kezdene, se senkivel.
2017. máj. 3. 10:04
 9/42 A kérdező kommentje:
Utolso: nem beszeltunk soha ilyen mely dolgokrol. Talalkozgattunk, smsezgettunk, anno o kezdett el udvarolni. Az a baj, baratkent kezdtuk, majd jott az udvarlas, mondtam neki ezt is, lehet h anno megkellett volna allni a baratsagnal. Azt mondta nem, jo h tovabb mentunk, es megismert, mert igy tudja h nem igazan akar elengedni, es erzi h tobb van bennunk, csak fel. Ugyanigy erzek. nem volr meg nekem olyan ffi akit ne tudtam volna elenegedni, de ot nem megy. Kapott tolem tegnapelott egy ultimatumot, hogy akkor kezdem vele ujra ha kepes ferfikent ebben a kapcsolatban benne lenni. Na ezt beszeltuk at tegnap. Vegig szajkoztam, ha nem akar, engedjen el, es meg mindit lehetunk baratok. Erre dede, o ezt akarja komolyan, es innentol minden maslesz. Csak a feltekenysegemmel nem tudom mit kezdjek, mondtam is neki, h akkor tudok ezen felulkerekedni, ha fogja latni az a csaj, h en vagyok neki. Mondta akk megkerdi mikor dolgozik az etterembe, es akko elvisz. Hat kivancsi leszek
2017. máj. 3. 10:08
 10/42 A kérdező kommentje:
Iszonyat bosszanto kozel 30hoz feltelenynek lenni, egyszeruen lefaraszt. Csak annyiszor csaptak mar be, es igazbaol soha nem az zavart, hogy valakinek nem en kellek, hanem az h a hatam mogott inteztek a dolgaikat, ergo megcsaltak. Mindenkinek megmondtam ha menni akar batran menjen, csak tisztessegesen zarja le velem. Amitol tartok, az a hulyenek nezes.
2017. máj. 3. 10:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!