Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szerint én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint én nem tetszhetek egy nőnek sem, ha mégis akkor biztos hivatásos vagy ki akarna használni. Miért mond ilyeneket nekem?

Figyelt kérdés

Mindig elmondok neki mindent. Nem titkolózok, minek. Abból csak baj lesz meg pletyka.

Tegnap munka után álltam a kocsim mellett, odajött hozzám egy elég jó csaj, elkezdett beszélgetni velem, nagyon nyomult. Olyanokat mondott pár perc után hogy helyes vagyok meg aranyos! Azért kezdtem el beszélgetni vele, mert elég rossz az arcmemóriám és azt hittem egy munkatárs az irodaházból akire nem emlékszem. Látta a beszélgetést több munkatárs is. Helyes csaj volt, kedves de mondtam neki hogy barátnőm van, el is ment. Nem adtam meg neki semmi elérhetőséget.


Hazaérve elmeséltem viccesen a helyzetet a barátnőmnek, inkább én mondjam minthogy más és titkolózónak tűnjek. Barátnőm reakciója annyi volt, hogy szerinte biztos hivatásos lehetett és így akart pénzt keresni. Mást ő nem lát, szerinte elképzelhetetlen hogy amúgy bárki odajönne hozzám. Barátnője másnap mesélte neki milyen jó csaj volt, erre utána hozzátette hogy biztosan fizetős prosti lehetett mert nincs olyan hogy engem leszólítana bárki, nem még egy bombázó! Aztán lesajnálóan megveregette a vállam "de ha azt akarod hinni hogy fel akart szedni, akkor mondjuk hogy úgy volt, legyen neked is egy jó pillanatod az életben"

Egyáltalán nem dicskedve meséltem a dolgot, nem arra ment ki hogy én bejövök másnak, csak tudom milyen barátnői vannak a cégemnél. Miért van ilyen véleménnyel rólam a barátnőm? Miért van akkor velem?


2017. máj. 3. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvileg szeret, lehetne picit elfogultan.
2017. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

de nagy marha voltál! :D


hozzám is jöhetne egysz3er valaki bárcsak aki tényleg helyes, meg midnen..öcsém...


a csajod emg azért mondott ilyen mert féltékeny mint a dög.

2017. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha ez az én barátommal történne meg, akkor tuti azt modnanám neki, hogy még szép, hogy leszólított egy ilyen jó pasit.
2017. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 CascaraLover ***** válasza:
96%
A 3. válaszoló leírta a gondolatom. :)
2017. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Féltékeny a csaj

2. Ezzel a gyerekes módszerrel akarja elhitetni veled, hogy senki másnak nem kellesz, és szerencsének érezheted magad mellette


Ha annyira rossznak tartana, akkor ő sem lenne veled, de attól még csúnyán viselkedett.


21/L

2017. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Ez olyan valószerűtlen: mármint hogy egy idegen bombázó egyszer csak odamegy egy pasihoz(aki ráadásul elvileg csúnya is), és flörtölni kezd vele meg dicséri agyba-főbe. Valahogy nem látom ezt magam előtt, ordas kamuszagot érzek. Bullshit az egész. Még akkor sem hinném el, ha valami 10/10-es álompasiról lenne szó. Ne hülyítsd tovább a GYK népét.
2017. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt próbálja beléd bemagyarázni hogy tedd össze a két kezed, hogy ő van neked. És hogy jobban nem érdemelsz, nem vagy jó hapsi.

Na az ilyen nárcisztikus, és befolyásoló nőktől kellene futni, de gyorsan:D

2017. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnő féltékeny és így lelpezi.
2017. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Kamu. Sok a rizsa.

"Tegnap munka után álltam a kocsim mellett, odajött hozzám egy elég jó csaj,"

Persze... Minek álltál a kocsi mellett munka után, hogy pont oda tudjon menni egy jó csaj...?

"Látta a beszélgetést több munkatárs is. "

Ja, mert az egész irodaház bmeg azt figyeli, hogy te mikor beszélgetsz egy csajjal, mintha a világ nyolcadik csodája lenne.

"Barátnője másnap mesélte neki milyen jó csaj volt,"

Oh, milyen "véletlen", hogy a barátnője is pont látott titeket.

"Aztán lesajnálóan megveregette a vállam "de ha azt akarod hinni hogy fel akart szedni, akkor mondjuk hogy úgy volt, legyen neked is egy jó pillanatod az életben" "

XDDDDDDDS Még hihető történet is lenne, ha tudnál kamuzni. Akkor viszont azt mondanám, hogy egy töketlen papucs vagy, amiért hagyod, hogy így beszéljen veled a csajod.

De azért szép próbálkozás volt.

2017. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég tipikus, ilyen átlatában az csinál, aki alá akarja ásni az önbizalmad, mert féltékeny vagy épp irigy, vagy fölérendelt szerepbe akar kerülni azzal, hogy érezteti veled, hogy nélküle egy senki vagy. Az ilyen attól érzi valakinek magát, hogy elnyomja a körülötte lévőket, mások kárán építi a saját önbizalmát. Egyetlen ilyen beszólás alapján még nem vonnák le messzemenő következtetéseket, de ha rendszeresen hasonlóan viselkedik, akkor páros lábbal rúgnám ki a helyedben, mielőtt teljesen leépít.
2017. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!