Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért cseszitek le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért cseszitek le a pasit ha jogosan védte meg magát? Mi ez a túlzott "béke szeretet"?

Figyelt kérdés
Miért kell minden körülmények közt a "vesztest" sajnálni, és védeni? Azt hiszitek ezzel kisimítjátok a feszültségeket? Béke akkor van ha pasik közt kialakul egy hierarchia: Vannak a f@szok, és az azt szopók. (szerintem. Minden poént félretéve)
2010. máj. 15. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
te egy lázongó kis gyökér vagy aki sokat wow-ozik.. neked nem barátnö kell nyald ki a seggem vagy DERES SEGGÉT köcsög
2010. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Tinédzser kisfiúk hatalmas problémái.Valószínűleg,mert a lányoknak több esze van.Hierarchia? LOL
2010. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
ez az anyai ösztönök miatt van, h a csajok a megvert pasikat pátyolgatják,és ez igy is lesz mindig
2010. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Milyen hierarchia? Az az állatoknál van, meg a munkahelyen. De nem a haverok között. Ugye tudod hogy ezzel most teljesen lealjasítod a férfi népet, mintha állatok lennének és a rangjukért verekednek? ... Te beteg vagy...
2010. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Én nem értem a kérdést. Ha valki jogosan megvédi magát, ott nincsen vesztes. Az csak sportban, játékban és háborúban van.
2010. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Te nem látod át amit a lányok igen. HA odamegy hozzád egy ember az utcán, minden előzetes nélkül istenesen pofánb*sz te meg visszaütsz neki, az jogos azért nem pattognak a nők (általában, kivételek mindig vannak) no de amire te godnolsz, az ilyen kocsmai verekedések tizenévesek között tök máshogy zajlanak. Teljesen primitív félreértéseken, általában. És hullámokban zajlik, ütitek egymást, megnyugszik mindenki aztán egy rosszabb pillantban valaki megint veri a másikat.

A vesztes sajnálata pedig puszta anyai ösztön, hiszen ha te egy karcolással megúsztad a másiknak meg betört az orra nyilván őt pátyolgatom. Én amúgy azt szoktam pátyolgatni aki nromálisabban viselkedett (általában azt aki szét akarta szedni a két kisebbségi komplexuasos részeg verekedő marhát :) )

2010. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:23 vagyok

Én senkit nem pátyolgatok :) Bár, ha a párom kerülne ilyen helyzetbe, akkor őt biztosan. :)

2010. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?....Vagy én vagyok a hülye, hogy nem értem?
2010. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!