Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz fej lennek?

Figyelt kérdés

Szoval penteken sutogetos buli lesz parom egyik ismerosenel.

Messze van tolunk, mi videken lakunk. Budapesten van a buli. Kb 20 perces vonatut. De utolso vonattal haza lehet jonni ami ejfel korul megy. Mondjuk akkor 11kor el kell indulni haza. Parom azt akarja hogy aludjunk ott. De en nem akarok. Mert nem vagyok mar tizeneves. En lassan 30. O meg 40 eves lesz.

Es ezert engem rugalmatlannak nevez mert nem akarom akarkinel ki tudja hogyan aludni a tobbiek kozott...


2017. máj. 3. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat, akkor en vallalom, hogy 21 evesen mar rosszfej vagyok, mert evek ota nem alszom senkinel igy (korabban is csak egyszer aludtam talan), plane nem buliban, egymas hegyen, hatan valami kenyelmetlen matracon. Nekem az ilyen szituaciok olyan szanalom szaguak :').
2017. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat en tizenevesen sokat aludtam baratnoknel... de igy 30 fele nekem mar kell a kenyelem. A sajat agyam, stb.
2017. máj. 3. 19:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet hozni egy kis áldozatot.
2017. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aldozatot? 😁 minek?
2017. máj. 3. 19:21
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Azért, hogy ne te legyél a buligyilkos, ennyi. Szerintem ennyi bőven beleférne. Nem minden héten, de egy éjszakát kibírsz szerintem. Reggel korán elindultok és szombaton még tudtok pihenni egész nap.
2017. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buligyilkos. Mondtam hogy menje nelkulem ha ott akar aludni.
2017. máj. 3. 19:37
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Felesleges hiszti... csak ne gyere ide sírni, ha a csávód elhagy, mert egy sárkány vagy.
2017. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem éjfélkor vonatozkodni (egész napos "buli", meg iddogálás után) sokkal kényelmetlenebb, mint ott aludni, de te tudod.

Legfeljebb ő ott alszik, te meg eljösz. Hátnabumm.


Ja, igen... elég rossz. Ami azt illeti.

2017. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nyilvan ezert van hogyha o ott akar aludni en nem megyek. Ennyi. Nem az en barataim.
2017. máj. 3. 20:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Kezdj el meztelenre vetkozni ott ,hisz reszeg vagy ... Akkor bizti osszeszed a pasid es hazsvisz.

:D

N

2017. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!