Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más lány adatlapját nézi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány adatlapját nézi és le is tagadja?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal, együtt is élünk. A történethez hozzátartozik, hogy mielőtt összejöttünk randizott egy csajjal, de a csaj végül visszament az exéhez. Utána találkoztunk és úgy éreztem, hogy tényleg belém szeretett, udvarolt, szerelmes levelet írt, meg minden, majd pár hónap után össze is költöztünk, amit mindketten nagyon vártunk.


Be tudunk lépni egymás Facebookjába, önszántából adta meg a belépési adatait, hogy neki nincs előttem titka. Kíváncsiságból beléptem és a keresősávban láttam, hogy megnézte ennek a fent említett csajnak az adatlapját. Nem tettem szóvá. Pár nappal később újra megnéztem és láttam, hogy újra a csaj neve szerepel az első helyen...


Nem akartam letámadni, ezért csak utalgatva kérdeztem, hogy ő szokta-e nézegetni mások adatlapját akik a múltban jelentettek valamit. Mintha nem lenne ebben semmi, néha én is megnézem mi van az exeimmel (nem). Azt mondta nem nézi. Aztán rátereltem a szót a csajra, és azt mondta hogy utoljára akkor nézte meg az adatlapját, mielőtt összejött velem... Hallotta a hangomon a kétségbeesést és akkor mondtam neki, hogy csak szeretném ha őszinte lenne velem. És ő azt mondtam, már kissé ingerülten, hogy ő soha nem hazudna nekem... De hát épp azt tette!


Most teljesen kétségbe estem, el se mertem neki mondani, hogy tudom az igazságot, mert a bizalmam most megingott... És fogalmam sincs mit kezdjek ezzel a helyzettel... Nektek mi a véleményetek?


2017. máj. 3. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ide is:

ezért nincs fészfäszom lassan 5 éve.

kíváncsi lennék hány kapcsolatot tett tönkre mióta bejött a divatba.

2017. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen kapcsolatba másfél évig tűrtem..idővel komolyabb dolgokba is hazudott..én elmondanám neki hogy tudom..össze nem fog azzal a csajjl jönni és valószínűleg azért tagadja mert fél attól hogy mit lépsz.
2017. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én a hazugságot elég szarul tűröm, úgyhogy én nekiállnék hisztizni, úgy ma este vacsora közben.
2017. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég nyilvánvaló, hogy mi a szitu.

Szerintem meg mindig azert a csajert eszi a fene. Legalabb bevallaná.

2017. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van mellette dátum, hogy mikor nézte meg?

Szerintem nincs!

Nem tudom, hogy ugyanarról beszélünk e, de nekem első helyen olyan szerepel, akit valamikor nagyon gyakran megnéztem, holott egy éve oda sem néztem.

2017. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet nézni dátummal, hogy mikor nézte meg. Rákattintasz a sávra, jobb oldalt kiadja, hogy szerkesztés és kiadja szépen hogy melyik nap, hány órakkor keresett rá
2017. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A keresősáv addig tárolja a keresést, amíg ki nem törlik. A face-é meg külön kategória, mert azt a face-en kell kitörölni.

Szóval ha egyébként nem használja valaki, akkor ott fog virítani az utolsó keresése legelöl - ítéletnapig.


Persze lehet kutakodni, meg "kombinálni" is. Csak aztán ne legyen csodálkozás, ha a Nagy Leleplezésből Nagy Felháborodás lesz. Mert hát azt mindenki nehezen viseli, ha oktalanul hazugozzák, különösen egy féltékenységi dráma közepette.

2017. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Facebookról beszélt, felesleg más belekeverni. Ott meg tudja nézni ha akarja, mikor hányszor keresett rá. Igen ki lehet törölni, de mivel nem sokan tudják, h ki lehtet, nem foglalkoznak vele
2017. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Különböző időpontokban nézte meg, nem is olyan régen...
2017. máj. 3. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Mért nem mondod meg neki,hogy bele kukantottál a facecebookjába?Csak így tudod meg az igazat,
2017. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!