Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet betörni, megzaboláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet betörni, megzabolázni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy nagyon szép és intelligens 24 éves nővel, de kissé mást kapok, mint amire vágyom, és ez csak most tűnik fel.

Szóval a nő nagyon tanult, magas végzettsége van, felfelé kezd ívelni a karrierje, és erre nagyon büszke. Engem egyáltalán nem érdekel ez, de közben tőlem is elismerést vár.

A napokban szóba jött a gyerekvállalás téma és rögtön előadta, hogy ő megszabja már előre, hogy milyen anyagi körülmények közé hajlandó gyereket vállalni, ha pedig ez nem jön össze, akkor nem lesz neki soha. Az anyagi körülményeket, amiket elvár, egyedül nem tudná előteremteni 30 éves kora előtt.

Akárhová megyünk, próbálok programokat szervezni, férfiasan irányítani az eseményeket, de simán ellenszegül nekem, mindig azt csinál, amit akar. Volt, hogy nem hagytam magam, nem mentem oda, ahová mondta, de akkor mosolyogva elköszönt aznapra.

A szexben is ilyen, simán irányít, ha nyalom, mondogatja, hogy így vagy úgy nem jó, és folyton dirigál, hogy hogyan csináljam.


Tudnám még sorolni a dolgokat, de szerintem elég ennyi. Mit lehet kezdeni az ilyen nővel, hogy lehet elérni, hogy kicsit "puhább", nőiesebb legyen a viselkedése és férfi lehessek mellette?


2017. máj. 3. 20:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni megváltoztatni (nem fogja engedni, miért is tennénk) keress mást, ha nem tetszik...
2017. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy. Egy ilyen nőnek csak egy talpnyaló (jelen esetben pinanyaló) pincsi kell.
2017. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Sehogy :D
2017. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
14%
Kérdző, még pár év és karlendítéssel kell majd üdvözölnöd a "Vezérnőt".
2017. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 A kérdező kommentje:
De miért jó neki ez a viselkedés?
2017. máj. 3. 20:07
 6/109 anonim ***** válasza:
15%

Nem éri meg ezzel bajlódni.


Palira vesz téged. Eszébe sem jut, hogy nem ő a világ közepe. :)


21/L

2017. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
88%

#5


Ezt nem azért csinálja, mert ez jó neki, hanem, mert ilyen, ilyen a személyisége. Határozott, tudja mit szeretne és azt, el is akarja érni.

2017. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 anonim ***** válasza:
81%

Hűha, merészeli elmondani neked, hogy neki hogy esne jól az orális szex. Jaj, te szegény, a végén még nem kéne orgazmust színlelnie a kedvedért.

Ha ez nem trollkérdés, akkor menj és keress magadnak egy lábtörlőt.

2017. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
83%

Szóval, ha ő tudja, hogy neki mi jó, akkor nem nőies? Nem azt mondjátok mindig, hogy a nő nyissa ki a száját, hogy mit szeret a szexben?


Ha neked el kell nyomni valakit ahhoz, hogy férfi legyél, soha nem is voltál az, csak egy szerepecske.

2017. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 A kérdező kommentje:
Arra azért gondolhatna, hogy elfelejt így nőnek lenni, engem pedig megaláz.
2017. máj. 3. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!