Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

barátommal együtt vagyunk nagyon régóta és mindent megszoktunk beszélni.

megbeszéltünk egy éve, hogy másokkal való flörtölés belefér mértékkel.

ránézhet más lányokra mindenféle érintkezés nélkül.


és azt is megbeszéltük, hogy ha van valaki aki "bejön" esetleg megkedveltél, azt mondjuk el egymásnak őszintén, hogy együtt kezeljük a helyzetet.


1 éve megismerkedtem egy sráccal, közös barátnőm által és hát eléggé megtetszett. chateltünk sokat utána, de elkezdtem mélyebb érzelmeket táplálni, mint puszta tetszés.

később nagy nehezen de bevallottam a barátomnak, aki szintén ismeri őt.

azóta mintha picit utánozná vagy úgy gondolná hogy olyannak kéne lennie mint az a srác.


ezzel a sráccal már nem beszélek egy pár hónapja, mert látom hogy ez már a barátomat nagyon zavarta.

sokszor eszembe jut, gondolok rá, de már ezeket megtanultam magamba folytani, mert fontosabb a kapcsolatom minő flörtöknél.


az "utánzás" alatt olyanokra gondolok, hogy ez a srác fotós és oda voltam a képeiért és engem is megkért, hogy egy portfóliájában szerepeljek és most a barátom is kitalálta hogy vesz egy drága fényképezőt.

de ez csak egy példa még sorolhatnám.


engem ez nagyon zavar és már finoman meg is jegyeztem a barátomnak, aki letagadta, hogy ezért csinálná.


vajon iróniát akar ebből a srcából csinálni, vagy nekem akar ennyire megfelelni féltésből?



2017. máj. 3. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Csak sajnálni tudom a srácot.
2017. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mindent meg szoktatok beszélni, ennek ellenére itt kérdezel. Kérlek, mesélj még nekünk erről a mindenről! Milyen jó fej vagy, hogy ránézhet más nőkre. Közben te meg elkezdtél álmodozni a másik srác ceruzájáról. Ilyen barátnőt szeretnék, aztamindenségit...
2017. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"ránézhet más lányokra mindenféle érintkezés nélkül. "

Hú, azt az eget, micsoda engedmény. Te aztán kegyes vagy. :)


Amúgy nem tudom miért ment bele ebbe a barátod, ha láthatóan nem bírja elviselni a helyzetet, és ha van valaki, akivel ténylegesen flörtölsz, akkor már rögtön bizonyítani akar. :"D


21/L

2017. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Én nem értem, hogy gondoltátok, hogy "megosztani egymással, ha valaki tetszik, őszintén, mert mi kúl pár vagyunk" egyáltalán jó ötlet :D


Elkúrtátok, na. Nem jó ötlet.

2017. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

5 év után azért sajnos becsúszik, hogy megtetszik valaki akár nekem akár neki, akár csak egy röpke pillanatra vagy kicsit jobban.

és igen már a szerelem elmúlt köztünk, de terveink vannak és muszáj megbeszélni ezeket.

egyébként az 5 év alatt nekem ez volt az első esetem, neki már volt 3 lány is akivel sokáig beszélgetett, de nyilván nem lépett, így én voltam a legfontosabb neki akkor is.

és nem hinném, hogy bizonyításból tenné, ugyanis szeretem azt amilyen és amiket csinál és ezt általában hangoztatom is

2017. máj. 3. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"éve megismerkedtem egy sráccal, közös barátnőm által és hát eléggé megtetszett. chateltünk sokat utána, de elkezdtem mélyebb érzelmeket táplálni, mint puszta tetszés." - egy ilyen hipi-szupi kapcsolatban miert kell ilyenbe belemenni? Kerdezem ezt szinten tobb eves kapcsolatban elve, mert sosem ertettem. Persze, van hogy megtetszene valaki, de akkor nem leven agynelkuli osztonlenyek, tudatosan cselekszunk ellene. Peldaul nem csetelgetunk vele meglepo modon, es akkor nem kell ilyen kerdeseket feltenni a remeknek beallitott kapcsolatunkban.
2017. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!