Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszek neki vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy csak én képzelem be magamnak?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, eleinte nem foglalkoztam vele,aztán feltűt,hogy sokszor van olyan,hogy stiről amikor én ezt nem látom, de mikor épp rajtakapom ezen mert akkor nézek oda ahol van akkor rögtön elnéz másfele..Sokszor van olyan,hogy éppen pont ott van dolga ahol nekem..Az is feltünt,hogy sokszor úgy meg végig a soron,hogy a polcok alatt "leskelodik"es nez rám..Ma bementem a raktár hátsó részébe ládákat kihozni,mielött bementem hátrafordultam és láttam,hogy néz,mikor mentem volna ki ő akkor jött be,mivel meglepődtem mert nem számitottam rá,mondta mosolyogva,hogy ne haragudj.. Múltkor beszélgettem vele fbn pár sort és azóta előre köszön amint beérek,van,hogy megkérdezi ha már neki nincs munkája,hogy tud e valamiben segíteni de sose tudok vele beszélgetésbe kezdeni...Olyan magának való,kicsit visszahúzodó.Mikor fbn beszélgettünk nem úgy tünt mintha untattam volna mert mindenhez hozzászólt...De nem tudom sokszor eldönteni,hogy tetszek neki vagy csak én látok többet ebbe a dologba mint kéne..
2017. máj. 3. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tetszel neki, csak nem az a kezdeményező típus. Lépned kell, ha akarsz valamit. Gondolom te vagy a lány.
2017. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De,hogy lepjek ha fbn is en kezdemenyeztem a beszelgetest es utoljara celoztam ra h beszelgethetunk meg ha kedve tartja...azota se beszelgettunk ugy...
2017. máj. 3. 22:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Ea o elobb vegez a munkaban mint en...elobb megy haza
2017. máj. 3. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig valahogy beszélgetni kellene. Akkor rámehetnél ilyen témákra, hogy mi van a csajokkal. Van e barátnője.


Amúgy tuti biztos nem lehetsz benne, mert olyan is van, hogy tetszel neki, de valamiért nem akar mégsem.

2017. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta rámirt magatol h ha mar multkor olyan jol elbeszelgettunk nem akarom elmeselni miert vagyok mostanaban rossz kedvu mert nem ilyennek ismert meg hanem mosolygos aranxosnak...aztan akkor is jol elbeszelgettunk :)
2017. máj. 10. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!