Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

A párommal élek 4 hónapja, de reggeltől késődélutánig dolgozik, utána pedig általában van más elfoglaltsága (hobbi), ezért csak esténként vagyunk úgy igazán együtt, és mindig mondom neki, hogy filmezzünk, de azzal jön, hogy álmos, aludnia kell, mert korán kel. Ezt meg is értem, de mikor esetleg külön töltjük az esténket, vagy a haverjaival vagyunk, akkor mindig ráér később lefeküdni... nélkülem simán filmezik éjfélig is, mikor velem már 10-kor aludnia kell. Most is így alakult, külön alszunk, és ő ráér még most is filmezgetni. Nem értem, akkor velem miért nem tud kicsit tovább fenn maradni néha. Rosszul esik, de nem mertem neki mondani, mert nem akarom, hogy úgy érezze, megszabom neki, mit csináljon abban a kis időben, mikor épp nem velem van.

22/L


2017. máj. 4. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, nem vagy fontos számára és ez csak rosszabb lesz.

A másik meg, hogy ez nem bátorság kérdése. Ha valami rosszul érint vagy nem tetszik akkor mondd el neki mert nem kizárt, hogy észre sem veszi és úgy van vele, hogy neked így jó mert nem szólsz.

2017. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szakítsál már vele, semmi értelme, hogy vele vagy. Csak lyukat jelentesz neki, semmi többet.
2017. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg olyan filmet néz, ami mondjuk nem jön be neked?


Én speciel imádom a horrort, thrillert, de vannak olyan

barátnőm, akivel szoktunk filmezni, ők nem igazán rajon-

ganak érte. Tehát ha ilyet akarok nézni, akkor egyedül.

2017. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos, nem is akar veled lenni.
2017. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nem jogos. Ha megbeszéled vele, ha figyelsz rá, hogy miért csinálja, vagy egyszerűen normális pasit választasz... Na, akkor lesz jogos.
2017. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalo, hogy VELED nem akar közös programot... a miértet töle kérdezd meg.
2017. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem,akkor mért költözott össze veled?

Amikor veled kéne töltsön időt fáradt

Amikor a heverjaival akkor nem?

Nem gondolod hogy picit furán viselkedik?

Lehet megbánta az összeköltözést?

Netán nem úgy szeret ahogy te őt?

Ha valakit szeretek,szánok rá időt,nem keresem a kifogásokat.

Ahogyan én kivettem a történetből,itt mindent te akarsz,az ő részéről nincs semmi.

Mért nem ülsz le vele,és mond el neki ami zavar,amig halgatsz addig nem oldodik meg a problémád tudod?Legalább ha leülsz beszélgetni vele,és megtudod mért viselkedik úgy,persze ha őszinte veled.

2017. máj. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, hogy rosszul esik, az írásodból az jön le, hogy te a fontossági listája végén kullogsz. Nem vágyik a társaságodra, csak ültök a langyos vízben, ez bizony semerre sem halad, amibe 22 évesen nem kéne belenyugodnod, hacsak nem akarod így eltölteni valaki mellett (nem pedig valakivel együtt) az életedet.
2017. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!