Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a kapcsolatnak van jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak van jövője?

Figyelt kérdés
A párommal több éve vagyunk együtt és még az anyjànàl lakik és a helyzet az hogy mikor felhozodott a dolog hogy majd ugy is különmegyünk valamiért pàrom behàtràlt most is akar párom majd különmenni de attol tartok hogy megint behàtràl!

2017. máj. 5. 07:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hozzàteszem hogy ên is a szüleimnél lakok de ên könnyebben elmennék lenne hova de a pàrommat nem akarom itthagyni mert a közelbe szeretne költözni!
2017. máj. 5. 07:47
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Különmentek azt jelenti, hogy összeköltöztök saját lakásba?

Ha megvan rá a pénz, és mégsem történik meg, akkor ott bajok vannak, de ebbe csak te láthatsz bele... több infó kéne.

2017. máj. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem sok, ha már idegeneket is kérdezel...
2017. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen azt jelentené hogy összecuccolnànk!Volt olyan hogy az anyja betegeskedett amit megis értek de kb ugy éreztem magam mintha csak ottalvàsra vagyok jó hàttérbeszorulva éreztem magam !
2017. máj. 5. 08:03
 5/19 A kérdező kommentje:
Hàttérbeszoritva*
2017. máj. 5. 08:04
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem értem min problémázol, ugyanis te is otthon laksz még. Ha el akartok költözni, akkor beszéljétek meg. Ha pedig mások az igények, akkor azt beszéljétek meg.
2017. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Melyik ujjadon hordod a gyűrűt?
2017. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

korotok? mióta vagytok együtt?

ha nem tizenévesek vagytok, akkor nincs esély.

2017. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A pàrom 30êves ên fiatalabb vagyok!
2017. máj. 5. 09:24
 10/19 anonim ***** válasza:

akkor off.

mi 4 év után cuccoltunk össze 26 évesen. ideje volt már, csak akkor lettek meg a körülmények, azóta eljegyzés, idén esküvő és lassan gyereket is akarunk.


mire vár? ha most nem szakad le, sose fog, mert az anyja is csak időebb lesz, betegesebb stb.

2017. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!