Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja nem elérhető?

Figyelt kérdés

A barátom 5 napja nem ír vissza se viberen,se sms-re,a telwfont nem veszi fel.

Elment a barátaival nyaralni egy hétre,onnan is beszélt velem,mondta h hiányzom,nagyon jófej,aranyos votl.

5 napja jött haza és azóta semmi:((((

Mielőtt hazajött,utolsó előtti nap,elmentem a barátnőimmel bulizni,picit túlságosan berúgtam és picit basztattam viberen. Akkor kicsit kiakadt. Azóta semmit nem tudok róla:(((((

Bár mondta,hogy nagyon sok dolga lesz a munkahelyén,egyetemen, amikor visszajön. De akkor is...egy sort viberen,hogy hazajöttem,lehetne írni.

Mit csináljak??

A barátnőm szerint,hívjam fel az ő telwfonjáról ,mert azt a számot úgysem ismeri és így felveszi. (A munkahelye miatt mindig felveszi az ismeretlen számokat).

Jó ötlet?

21L


2017. máj. 5. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Mivel basztattad?

Mióta vagytok együtt?

Nagyon gyerekes, amit csinál, valószínű, én is felhívnám ismeretlen számról, és a reakciójától függene, hogy mi a következő lépés.

2017. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esetleg elmenni hozzá? Vagy élőben szoktatok találkozni?
2017. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

December elejétől vagyunk együtt.

Írtam neki pár vicces "részeg"üzenetet és felhívtam párszor,miközben meccsen voltak. Pedig írta hogy ne hívjam már,de hát részeg voltam.

De ez nem egy nagy bűn...nem vagyok egy ninden nap bulizó lány.

Főleg,ő egy nagyon laza srác...most is fesztivál van a campusunkon és ma oda is megígérte,hogy eljön,ha lesz ideje....nem értem.

2017. máj. 5. 11:25
 4/14 A kérdező kommentje:

Persze,hpgy találkozunk élőben:D

De az a baj,hogy szinte csak aludni jár haza,nagyon későn.

2017. máj. 5. 11:25
 5/14 A kérdező kommentje:
Délután megpeóbálom a barátnőm számáról...
2017. máj. 5. 11:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Én elmennék hozzá, jobb az ilyet szemtől szemben tisztázni... utána meg dugni egy nagyot.
2017. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne keresd többet. Számíthatsz rá, hogy az ÖSSZES konfliktusotokat így fogja rendezni. Eltűnik, aztán ha elfogytak az alkalmi muffok, akkor előkerül. Persze elvárja, hogy Te hűségesen és lehetőleg csendben várj rá. Ha ilyen pasi kell neked, akkor pedálozz tovább. Ha nem, akkor soha többé ne állj vele szóba. Szutyok dolog így szakítani, de még időben megszabadulsz tőle.
2017. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti már nem vagytok együtt.
2017. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

ezt buktad kisasszony. :D


bármennyi dolgom is volt valaha az életemben, amire akartam időt, arra mindig szakítottam! ;)


26/F

2017. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

"telwfont". Ez valami wookie-dialektus?


Montwam neki rrrrr hogw híwwwrrrrrrr..jon mewwwt wrrr kellene werrr

2017. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!