Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem sok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem sok vagy tényleg nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Párom mindig elmeséli, hogy az exei épp kivel élnek, milyen a kapcsolatuk. Állandóan megnézi őket facebookon és számon tartja, éppen kicsoda kivel van, összeházasodtak, gyerekük lett ... stb. De még azokat a nőket is, akikkel csak kalandja volt. Sok nőről van szó. Mindig végighallgatom, de néha már kezdem unni, hogy állandóan az foglalkoztatja, kinek merre haladt tovább az élete azután, hogy vele szakítottak. Engem is folyton ellenőriz, mindennek utána néz, mit csinálok, hol vagyok, a neten miket nézegetek...stb.

Semmi nem maradhat rejtve előle, nem úgy mintha lennének titkaim, de néha úgy érzem, ez már beteges.

Kamu profilokról is próbált már velem ismerkedni, így tesztelt, hogy hűséges vagyok-e? Néha nyomozókat megszégyenítő dolgokkal rukkol elő.



2017. máj. 5. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legalább ennyire érdekes, hogy mit tud, amiért még mindig vele vagy.
2017. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű: Szeretem.
2017. máj. 5. 20:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beteg egy ember, de te is az vagy szerintem, hogy ezt így tűröd... a kapcsolat alapja az őszinteség és a bizalom. Ő nem bízik benned, és nem is őszinte. Ha őszinte lenne hozzád, akkor ahelyett, hogy nyomozgatna meg kamuprofilokat csinál, ahelyett leülne és megbeszélné veled, ha bármi olyat gondol vagy érez.
2017. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy őt szereted, vagy inkább csak egy képet, amit kialakítottál magadban róla?
2017. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A stílusával, a humorával és a szenvedélyességével vett le a lábamról. Szóval igen, szeretem.
2017. máj. 5. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami beteg elme lehet.
2017. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg felesleges a kérdésed, ha mi mondhatunk bármit, úgyis vele maradsz. Ez egy beteg ember
2017. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért a vélemények még érdekelhetnek.
2017. máj. 5. 20:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, ha szereted? Az még nem indok semmire, arra pláne nem, hogy ilyen alakokra pazarold az életed. Ez az ember csak ki fog készíteni, azért van agyad, hogy használd.
2017. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Mindig egyik haverommal röhögök az ilyen nőkön, hogy kb. semmit nem engednek nekik, szenvednek a kapcsolatban, kb. rabszolgának kezelik őket, de semmiképp sem egyenlő partnernek, már alapból bűnösnek nyilvánítják, mert akárhová megy, meg akarják dugni, hiszen ha valaki meg akarja dugni, az meg is fogja, nem állhat szóba más férfiakkal, de ha szóba is áll, akkor megy a sértődés meg a fenyegetőzés. És persze lehet mondani, hogy nem ilyen, de jaaa, de. A tulajdonának tekint. És nem csak téged, de még szeretné, ha az előző kapcsolataiban szereplő lányok és nők is az ő tulajdonába tartoznának.

És akkor ezek a nők így egyszer besokallanak, és elkezdenek kifelé kacsingatni a kapcsolatból - nekem is volt már ilyen lánnyal dolgom - de valahol egy idő után rájönnek, hogy ők szeretnek rabszolgák lenni, mert társfüggők ,és nincs elegendő önbizalmuk, hogy saját magukra támaszkodjanak, és kialakítsanak egy kiegyensúlyozott kapcsolatot, ahol mindkét fél normális önbizalommal rendelkezik. Ezek nem kapcsolatok általában, hanem egymásra támaszkodások, és bizonyos gyerekkorban elmaradt érzelmek kicsikarása a másikból. Hányszor csaltad meg fejben őt? De inkább azt kérdezem meg, hogy hányszor csalt meg vajon fejben ő? Mivel ő megtenné, ha esélye nyílna rá, így fél, hogy te is megtennéd, ha esélyed nyílna rá, és így inkább megpróbálja megelőzni ezt a dolgot, így mindent az irányítása alatt akar tartani, nehogy elvegyék tőle a játékszerét.


Oké, lehet kicsit eltúloztam, de érdemes lenne ezeken elgondolkoznotok, leülni beszélgetni egymással.


Saját tapasztalat:

A lányt a barátja kb. egy eszköznek tekintette. Ha épp üríteni akart, akkor 5 perc alatt lezavarta a menetet, ezt így havonta 1-2 alkalommal, majd ennyi. A srác semmit nem csinált otthon, a lány főzött, takarított, dolgozott, de amikor a srác pihenős volt, de a lány hazaért munkából, akkor is számon kérte, hogy hol a kaja?

Többször megcsalta a srácot - velem is - majd amikor lehetősége lett volna lépni, akkor mindig visszatáncolt, hiszen szereti. Ja igen, teljesen normális.


Haverom esete:

A lány otthagyta 7 éves kapcsolatát, a srác öngyilkossággal fenyegetőzött stb. Összejött egy másik sráccal, az kutyaként kezelte, majd amikor szakított vele, megfenyegette, hogy a vérében fog fürdeni és hasonlók. Összejött haverommal, ő egy tök lelkis srác, talán túl jó fiú, mentek a dolgok, tök jól elvoltak, de előkerültek az érzelmei az öngyilkosjelölt figyelemfelhívó sráccal szemben. Visszament hozzá. Majd amikor rájött, hogy továbbra sem működik, akkor visszament ahhoz a sráchoz, aki kutyaként kezelte, megcsalta, megfenyegette. De most azt mondja, hogy minden jó. Ja igen, az ilyen emberek megváltoznak. :)


Tanulság: Bizonyos nők direkt élvezik a megalázást? Miből fakadhat ez?

2017. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!